На головну - Корисні статті - Великий борг при покупці квартири!

Великий борг при покупці квартири!

Вирішили придбати квартиру, а на ній «висить» великий борг? Звідси виникають питання: «чи можуть продати таке житло? Хто буде виплачувати цей борг?».

Спробуємо дати відповідь на ці актуальні питання.

Обов'язок по внесенню плати за житло і комунальні послуги прописаний у статті 162 Житлового кодексу. У ній йдеться про те, що наймач зобов'язаний своєчасно
вносити квартирну плату та сплату за комунальні послуги.

З нового власника квартири ніхто не має права вимагати сплату боргу за попередній борг  квартплати. Але, на жаль, досить часто вищевказана норма анітрохи не бентежить житлову контору, в результаті чого, вони виставляють рахунок заборгованості на нових господарів. Тому при покупці квартири, краще все ж пересвідчитися у тому, що продавець погасив борг.

Але є ще один варіант: ви можете купити квартиру, сплативши суму за мінусом заборгованості, яку зможете погасити самі.

Часто трапляється так, що новий господар дізнається про борг тільки після покупки квартири. Тому при оформленні всіх документів, договорів, дізнайтеся про оплату і борг в ЖЕК заздалегідь. Для цього можна звернутися з письмовою заявою поштою до начальника ЖЕК, або особисто на прийом. В іншому випадку вам доведеться витратити безліч часу і нервів, щоб довести, що заборгованість по квартирі - це не ваша вина, а старого господаря.

Будьте пильні при покупці квартири з великим боргом!





Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?