На головну - Юридичні статті - Посвідка на проживання в Україні для іноземців

Посвідка на проживання в Україні для іноземців

Коли будь-який іноземець опиняється на території України, то йому дається час: 90 днів протягом 180 діб, щоб займатися своїми справами, їздити по території країни. Але що робити, якщо потрібно більше часу?

Наприклад, для створення своєї сім'ї, бізнесу або офіційного працевлаштування. Для цього оформлюється посвідка на проживання.

Які переваги дає посвідка на проживання?

Якщо у вас є в Україні близькі люди, хороша робота або просто сподобалася ця країна, то обов'язково захочеться проводити тут достатню кількість часу. Посвідка на проживання в Україні дозволить особам без громадянства безперешкодно перетинати кордон в будь-який зручний час, протягом строку дії цього документа.

Посвідка на проживання замінює посвідчення особи. У ній є фотографія власника документу і головна інформація про нього, яка буде використовуватися співробітниками різних відомств та інстанцій, де буде користуватися адміністративними послугами цей чоловік.

Посвідка на проживання буває тимчасовою – до одного року, або постійною. Першу з них необхідно по завершенню терміну обов'язково продовжувати, інакше іноземець ризикує бути депортований. При певних умовах людині може бути видана постійна посвідка на проживання.

Які документи потрібні для отримання посвідки на проживання?

Для того, щоб офіційно перебувати на території України, необхідно для початку зібрати певний пакет документів:

  • довідку, що підтверджує право на цей статус;
  • довідка про несудимість;
  • 2 фотографії 3,5 на 4,5;
  • квитанцію про сплату консульського збору;
  • медичну страховку;
  • посвідчення особи з перекладом на українську мову.

Якщо слідувати державним нормам, вчасно виконувати всі вимоги міграційного законодавства, то жодних проблем не виникне. Якщо все ж залишаться питання, то можна проконсультуватися з будь-яким юристом у Львові.





Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?