На головну - Новини законів - Джерела права в Італії

Джерела права в Італії

В сучасній Італії збереглися відомості про те, як у середині XIX століття в країні вже склалися основні правові системи.

Такий час характеризувався об'єднавчим етапом в Італії, під час якого здійснювалося возз'єднання міст, королівств з єдиною метою створення незалежної держави під назвою Італія. У колишні часи держави існували окремо, кожна зі своєю законодавчою базою, окремими нормами і незалежними кодексами, які відображали їх специфіку.

На тлі змін, які були внесені в законодавчу базу, була сформована нова правова система. Це особливо помітно в цивільному праві, так як праці юристів Італії були поширені по всій Європі, в тому числі стали популярними і в інших країнах. У середині XIX століття в Італії були прийняті Цивільний, Цивільно-процесуальний, Торговий і Кримінально-процесуальний кодекси. Колишні джерела права стали основою для введення нових законів по всій країні, що було принципово вигідно правлячим колам, тому вони підтримували їх поширення.

Кримінальний кодекс 1882 року не відразу був виданий у зв'язку із суперечками та дискусіями, які виникли навколо нього. Вважалося, що він ставився до таких джерел права, в яких підкреслювалися ідеї неокласичного напряму в буржуазії. Одним з нюансів, згідно з яким виникли розбіжності, було питання про те, чи потрібна смертна кара в державі. Так, наприклад, в Тоскані вона вже давно була скасована, проте все ще існувала в інших державах Італії.

Кримінальний кодекс єдиної Італії був готовий до друку в 1889 році. У ньому не було пункту про страту, а після опублікування його популярність перевершила всі очікування, так як виявилося, що кодекс вплинув на правову систему багатьох країн. Також невеликі зміни торкнулися Цивільного та Цивільно-процесуального кодексу. Вони мали відношення до французьких законів, які були на стороні класу буржуазії і захищали, насамперед, інтереси.

На початку XX століття в Італії правила фашистська диктатура, згідно з якою закони кримінального права підпорядковувалися виключно цій владі. У 1942 році також були деякі зміни, які торкнулося Торговельного, Цивільного, Кримінального, а також інших процесуальних кодексів. Нормативно – правові акти відповідали раніше всім параметрам буржуазної пропаганди в країнах Європи. Тому в сучасній Італії були видані нові роботи, які сприяли удосконаленню Торгового кодексу. В останньому розглядалися різні питання правового характеру, в тому числі торгового права.

Правові норми стосувалися всіх верств населення, які проживали в той період часу в Італії. Особливо це торкнулося того, що необхідно було повалити фашистський режим, політика якого накладала певний відбиток на структуру і трактування нормативно – правових актів в Італії. Після завершення його правління були усунені з кодексів норми права, які підтримували фашистську ідеологію, що безумовно було засвідчено у кримінальному та трудовому судочинстві.

Всі вище перераховані зміни торкнулися правової системи Італії, судочинства та ієрархії судів. Робота судових органів велася у відповідності з законами. Італія славилася справедливими і чесними судами, а також чітко побудованою системою в правосудді, яка була налагоджена ще в період дії римського права.

Італійське законодавство вважається розвиненим і конструктивним. Світові судді в Італії справедливі і виносять адекватні рішення. Діюча система законодавства передбачає захист всіх італійців, які знають, що рішення в цивільному процесі буде прийнято, а вирок у кримінальному буде винесено на користь справедливості. Судді в італійських судах всіх інстанцій шанують кожну букву закону, а розбіжності не можуть бути вирішені у відповідних судах, які є в Італії.





Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?