На главную - Новости законов - Невдала спроба вбивства на замовлення

Невдала спроба вбивства на замовлення

У жовтні в обласний УБОЗ Одеської області звернулися двоє чоловіків -

невдалий кілер і одесит, якого він повинен був вбити, повідомляє прес-служба областного УВС.

Як виявилося, бізнесменові, що займається продажем ношених ювелірних прикрас, 39-літня жінка заборгувала 40 тисяч доларів. Вона взяла у нього на реалізацію товар, але гроші за товар не віддавала.

Торговка мала солідну репутацію, користується повагою сім'ї, члени якої входили в авторитети не тільки в Україні, але і в Росії. Вона пішла на злочин, вирішивши дотримуватися принципу "немає людини - немає проблеми". Незважаючи на те, що жінка дружила і працювала з бізнесменом близько 5 років, все одно спланувала його вбивство.

Вона звернулася до молодого "зека", який раніше відсидів за розбої і був також професійним спортсменом, запропонувавши йому вбити свого кредитора. Але правду потенційному кілерові жінка не сказала.

Причиною цього стала несподівана, як для неї, поведінка хлопця. Замість того, щоб взяти гроші і почати ділове обговорення, він став пояснювати їй, що вбивство людини - це гріх і здійснювати його не можна в жодному разі. Жінка збрехала кілерові, сказавши, що стала жертвою бізнесмена - віддала йому в заставу коштовності, а він почав їх продавати.

Це нібито ставило її під удар перед родичами, так як ці прикраси були сімейної власністю.

Вона також приготувала пістолет системи "Наган" 1929 року виробництва і три бойові патрони калібру 7,62 мм. Виманила свою жертву в село Великий Дальник, начебто зустрітися з людиною, який і поверне борг. Там їх вже чекав кілер, який повинен був убити бізнесмена.

Сівши в машину до своєї потенційної жертви, він зрозумів, що жінка його обдурила, і сама заборгувала круглу суму. Розповівши бізнесменові про те, що він повинен був його вбити за замовленням, але робити цього не хоче і не буде, кілер попросив їхати в міліцію.

Після цього правоохоронці вирішили, що для розкриття даного злочину потрібно організувати спецоперацію по імітації вбивства. Для цього довелося виготовити страшне фото, нібито виконаного замовлення жінки. Знімок їй відправили, після цього вона повинна була віддати кілерові 3 тисячі доларів.

Як раз під час зустрічі, яку призначили у «Привозі”, її і затримали. Підозрювана заперечувала свою провину. Тепер їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Пізніше з'ясувалося, що вона обдурила безліч людей, набираючи у них прикраси і не віддаючи гроші. Після цього вона перепродувала товар, частина боргів віддавала, а решта витрачала.

За інформацією правоохоронців вона заборгувала людям дуже великі суми. Кількість постраждалих від шахрайських дій цієї раніше несудимой громадянки сьогодні встановлюється.

Але історія не закінчилася навіть після того, як жінку взяли під варту. Її мати (голова великого клану) почала вмовляти кілера все-таки вбити бізнесмена.

В даний час невдалий вбивця і його потенційна жертва знаходяться під охороною.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?