На главную - Новости законов - В Артемівську затримали вбивцю

В Артемівську затримали вбивцю

Міліція Артемівська затримала вбивцю дівчини, яку знайшли повішеною в одному з дворів міста.

Вбивцею виявився раніше засуджений за нанесення важких тілесних ушкоджень, якого затримали вчора ввечері на околиці міста. Повідомлення по “102”, про те, що у дворі будинку знаходиться труп голої молодої жінки повішений на гойдалці, у неділю в чергову частину надійшло біля 9.40 години.

Про це на прес-конференції журналістам повідомив начальник міськрайонного відділу міліції Сергій Братков.

    “На сьогоднішній день ведеться робота по документуванню і законодавчій базі, - заявив Братков, - вилучається одяг, прикраси та мобільний телефон дівчини. Підозрюваного затримано в порядку ст. 115 по підозрі в здійсненні злочину (утримання під вартою). Більш детальну інформацію про злочин обіцяють дати протягом найближчих днів, але вже зараз відомо, що вбита і затриманий познайомилися в той трагічний вечір, випили, а потім між ними виникла суперечка. Чоловік хотів подати вигляд самогубства, тому задушив жертву і підвісив на гойдалці, де її виявили в сидячому положенні. Був проведений великий обсяг роботи: оперативники і дільничні практично не спали, для того, щоб вийти на підозрілого”, - додав Братков.

Факт зґвалтування експертиза не підтверджує. Особистість 21-річної дівчини встановили, але щоб не травмувати родичів ніяких подробиць про неї не повідомляють.

У
правоохоронних органах повідомили, що за минулі вісім місяців у Артемівську було скоєно і розкрито п'ять вбивств.

Затриманому світить, у разі визнання його психічно здоровим, довічне увязнення.
 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?