На главную - Новости законов - В Маріуполі міліція затримала групу автокрадіїв

В Маріуполі міліція затримала групу автокрадіїв

Маріупольська міліція затримала авто-крадіїв, які скоїли понад вісімдесят крадіжок з проникненням в автомобілі.

Навесні 2011 року до чергових частин місцевих відділків міліції надійшов ряд заяв та повідомлень, про факти розкрадання автомобілів, де було викрадено кошти та інші цінні речі.

Спочатку проведені оперативно-розшукові заходи позитивних результатів не дали. Злочини були здійснені в нічний час, та й злодії виявилися досвідченими. Вони не залишали відбитків пальців та зайвих слідів, а в салоні однієї машини знаходилися лічені хвилини. Крім того злочинці спромагалися вимикати сигналізацію від автомобілів, відкриваючи та обкрадаючи таким чином до трьох автомобілів за ніч.

Як зазначив начальник кримінальної міліції Маріупольського МУ Юрій Горустовіч, щоб викрити серійних злодіїв, був задіяний весь гарнізон міліції Маріуполя. Спеціально були розроблені додаткові маршрути патрулювання, які передбачали відпрацювання території в нічний час доби. Схема злочину була наступна: один з злочинців контролював територію, від сторонніх свідків, а інший тим часом, за допомогою викрутки розбивав скло і викрадав майно. Викрадене вони збували випадковим знайомим та у ломбардах за бесцінок.

Міліція порушила низку кримінальних справ, за ст. 185 ч. 2 - «Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб», за ст.185 ч.4 - «Крадіжка, вчинена у великих розмірах».

Злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від п'яти до восьми років.


 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?