На главную - Новости законов - Вибухи в східних обласних центрах України набирають логічного висновку

Вибухи в східних обласних центрах України набирають логічного висновку

Здійсненні вибухи у містах Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську були одними і тими ж підозрюваними особами.

Як передає «Главком», про це заявив керівник самої слідчо-оперативної групи, служби безпеки України, по розслідуванні вибухів в Дніпропетровську Віталій Маяков.

«Доказів достатньо. Це вже не секрет, тому що досудове слідство вже закінчено і те, що я зазначу окремі докази вже не нашкодить подальшому встановленню істини. Наприклад, на залишках пакетів, у якому спрацював вибуховий пристрій, було виявлено ДНК двох фігурантів по справі. На конверті про вимогу у виплаті 5 млн. євро, що було знайдено у Запоріжжі в «Сільпо», виявлено ДНК ще одного з фігурантів. Крім того, проведенням обшуку в одного з фігурантів вилучили рюкзак, на якому хімічна експертиза встановила наявність хімічних залишків - це амміачаная селітра та кислота, що входили до складу саморобної вибухівки », - сказав Маяків.

«Найбільш вражаючий доказ: металознавча експертиза виявила загальну родову співналежність залишків металу на свердлі, що було вилучено під час проведення обшуку у одного з підозрюваних по справі та осколків, які були вилучені з тіла потерпілого шістнадцятого листопада 2011 року», - заявив він.

На питання чи впевнений Маяков, що оперативна група заарештувала всіх членів злочинної групи, Маяків відповів: «Так, впевнений. Ми перевіряли всі версії ».

Нагадаємо, що 27 квітня у Дніпропетровську відбулося чотири вибухи, всі в центрі міста. 13 жовтня 2011 в центрі Харкова вночі підірвали кіоск. В обох випадках загиблих не було.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?