На главную - Образцы жалоб - Заперечання на адмінпротокол складений працівниками поліції

Заперечання на адмінпротокол складений працівниками поліції


                                                                          До Дарницького районного
                                                                          суду в м. Києві
                                                                          02200, м. Київ, вул._______
                                                                         
                                                                          Михайленка Михайла Михайловича
                                                                          Зареєстрований та проживаю:
                                                                          08800, м. Фастів
                                                                          вул. Либідська б.5, кв.3,
                                                                          тел. (097) 000-00-00                                        ЗАПЕРЕЧЕННЯ НА ПРОТОКОЛ
               у справі про адміністративне правопорушення, передбачене
                                               ст. 124 КпАП України
 
     29 червня 2016 року о 9:00 годині я рухався на власному автомобілі Volkswagen, державний номерний знак АІ1111СХ по проспекту Бажана в бік міста Бориспіль по крайній правій смузі, в районі першого світлофору після проїзду через Південний міст.
 
    Поруч, з ліва, рухався вантажний автомобіль DAF, державний номерний знак АР0000СІ, який почав різко виконувати маневр з перевлаштуванням у праву крайню смугу, тим самим вдаривши мій автомобіль із заду, та потягнувши його метрів 15 виштовхнув на тротуар. Внаслідок чого мій автомобіль Volkswagen, державний номерний знак АІ1111СХ зазнав значних пошкоджень із лівої сторони. Вантажний автомобіль зупинився через метрів 25.

  По прибуттю на місце, працівниками поліції мене було звинувачено в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КпАП України, за порушення “Правил дорожнього руху”, п. 13.1 та п. 13.3.

13.1  Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.
13.3  Під час обгону, випередження, об’їзду перешкоди чи зустрічного роз’їзду необхідно дотримувати безпечного інтервалу, щоб не створювати небезпеки для дорожнього руху.

     Інспектором 2 роти 4 батальону УППДПП в м. Києві лейтенантом поліції                                                                                                       
Білим Борисом Борисовичем, відносно мене було складено адміністративний протокол серії АП1 № 90000.

     Вважаю, що обвинувачення безпідставні,  обставини справи, викладені у протоколі, не відповідають дійсності з наступних підстав.

1.    Я рухався у крайній правій смузі руху не виконуючи будь-яких маневрів (обгону, випередження тощо), що абсолютно суперечить порушенням викладеним у  п. 13.1 та п. 13.3 “Правил дорожнього руху”.

2.    Крім того лейтенантом поліції Білим Б.Б. у протоколі не зазначені докази і підстави мого звинувачення, не опитаний жодний свідок, а їх на тротуарі було вдосталь. Схема місця пригоди складалася безпосередньо після пригоди, по факту зупинення автомобілів, тобто після скоєня ДТП, а відображення попереднього руху автомобілів було відтворено із припущень, здогадок та розбіжних, словесних пояснень водіїв. Особисто моє попереднє пояснення писалося майже під моральним тиском, що не надало мені можливості вільно викласти власну думку та в повній мірі відобразити ситуацію пригоди (ДТП). Відповідно до схеми складеної працівниками поліції можна прийти висновку, що мій автомобіль взагалі рухався по тротуару, тоді виникає питання, які можливості в мене були для дотримання безпечного інтервалу та дистанції?

3.     Крім того працівниками поліції не зафіксоване саме місце пригоди, відбитки коліс на проїзній частині з моменту зіткнення, що надавали би можливість в повній мірі відобразити правдиву ситуацію. А як я наголошував вище, схема складалася по факту зупинки автомобілів, після ДТП. Я зупинився відразу, після закінчення зіткнення, бо мій автомобіль був вантажівкою виштовхнутий на тротуар після того, як вантажівка його протягнула по проїзній частині 15 метрів (тобто відбитки коліс були присутні), а вантажівка зупинилася лише через 25 метрів. А це доказує те, що водій автомобіля DAF, державний номерний знак АР0000СІ самого зіткнення взагалі не бачив, повністю втратив пильність і увагу під час руху. І його пояснення щодо моменту самого зіткнення приймати до уваги не можливо, так як бере сумнів у його правдивості.
 
  Мої доводи можуть бути підтверджені показами свідка, який був присутній безпосередньо при складанні адміністративного протоколу відносно мене та відтворення схеми місця пригоди. А саме:
 
1. _________________________, адреса: ____________, тел. ____________

На підставі викладеного, керуючись ст. 268 КпАП України, прошу:
 

1. Викликати та опитати у судовому засіданні особу, яка була фактичним свідком з мого боку під час складання протоколу і відтворення події (складання схеми).

2. Викликати та опитати у судовому засіданні інспектора 2 роти 4 батальону УППДПП в м. Києві лейтенанта поліції Білого Бориса Борисовича, яким складено відносно мене протокол про адміністративне правопорушення.

3. Справу № ____________ про адміністративне правопорушення щодо мене закрити за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.Додатки:
 
1. Копія адміністративного протоколу.
2. Моє пояснення.
3. Пояснення свідка_________________.
4. Фото місця пригоди.


" ___" липня 2016 р.                                          М.М. Михайленко

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?