На главную - Образцы жалоб - Колективна скарга мешканців (будинку, вулиці)

Колективна скарга мешканців (будинку, вулиці)

                                                                                       В приймальню Президента України
                                                                                       _____________________________
                                                                                      
м. Київ, вул. Шовковична, 12

                                                                   Копія:        в приймальню МВС України
                                                                                       _____________________________
                                                                                   
   м. Київ, вул. А. Богомольца, 10

                                                                                     CКАРГА

                    мешканців вулиці Карла Маркса, селища Володарськ-Волинський,
що у Житомирській області

Вимушенні звернутися у Вашу адресу так як попередні звернення до селищної, районної ради, районної Державної Адміністрації, прокуратури району та прокурора області, районного відділу міліції селища Володарськ-Волинського, ГУ МВС України в Житомирській області, звернення до Голови обласної Державної Адміністрації результатів не дали. Про телефонування до місцевої міліції мова взагалі не йде, їх було безліч.

Останній випадок 14.08.2010 року в 03-00 години на виклик міліції щодо вчинення шуму зі сторони кафе-бару “Море”, голосно грала музика, була бійка, вибухали піротехнічні засоби, черговий відмовив у направленні наряду міліції і порекомендував звертатися до селищної ради, що є порушенням вимог “Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 14 квітня 2004 року N 400”.

Справа в тому, що поруч з нашими будинками розташоване кафе-бар “Море”, на даний час без відповідного дозвілу працює цілодобово, власником якого є ПП Іванова І.І. На звернення до якої та прохання припинити протиправні дії, чути відголоси. Що в районі як працювала, так і буде працювати і ніхто нічого їй не зробить. В результаті чого щодено та внічний час порушуеться наш спокій внаслідок постійного шуму, бійок, гучномовної музики, вибухів піротехнічних виробів та подібного, про що передбачена відповідальність згідно ст.182 КУпАП “Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях”. А в кожній сім'ї є неповнолітні діти, хворі пенсіонери.

У Конституції України, передбачено право на життя (ст. 27), право на повагу гідності людини (ст. 28), право на свободу та особисту недоторканність (ст. 29), право на невтручання в особисте та сімейне життя (ст. 32) тощо.

Слід звернути увагу на порушення антисанітарії, внаслідок сміття у вигляді порожніх та розбитих пляшок, недопалків, що кидаються на наші подвір'я, відвідувачі справляють природні потреби під огорожу наших будинків, що порушуються вимоги ст. 24 “Закону України Про забеспечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчі органи міської ради повинні здійснювати встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів соціально-культурного, побутового та торговельного призначення.

Просимо допомоги у позитивному вирішенні проблемної ситуації. Сподіваємося на допомогу, що винні особи будуть покарані та притягнуті до відповідальності відповідно до чинниого законодавства, а до ПП Іванової І.І. будуть прийнятті відповідні міри реагування, притягнення до адміністративної відповідальності з відповідними наслідками щодо припинення (закриття) підприємницької діяльності.

 

Додаток: на     аркушах.

 

З повагою,

мешканці селища Володарськ-Волинський, що мешкають по вул. Карла Маркса:

1.

2.

3.

 

     “    “ _____________ 2010 року.
 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?