На главную - Образцы жалоб - Скарга на постанову про накладення арешту на майно

Скарга на постанову про накладення арешту на майно

                                    Прокурору  ______ району
                                  ______________________

                                  ______________________

                               На постанову  слідчого

                                   ______________________

                                                                                              від  ___________________

Скарга

на постанову про накладення арешту на майно у кримінальній

справі № 00/00000

          

Слідчий СВ ПМ  ____________ ОДПІ податкової міліції  постановою від “__”______ 2010 року наклав арешт на належне державі майно: (підприємство) ______.

Майно знаходиться за адресою ______________________________________.

В результаті арешту зупинено роботу державного підприємства, порушуються трудові права працівників, які не можуть приступи­ти до роботи на підприємстві.
     Постанова слідчого підлягає скасуванню як незаконна з таких підстав:

           1. У відповідності з статтями 125,126 КПК України слідчий зобов'язаний вжи­ти заходів до забезпечення можливого цивільного позову і конфіскації майна. За­безпечення конфіскації майна та майбутнього позову здійснюється шляхом на­кладення арештів на вклади, цінності та інше майно підозрюваного або обвину­ваченого. Тобто арештові підлягає майно належне підозрюваному або обвинува­ченому. Майно, належне іншим особам або державі не підлягає арештові. Якщо підозрюваний, обвинувачений має частку у майні підприємства або певні корпо­ративні права, то арешту підлягає не майно підприємства, а тільки частка належна підозрюваному, обвинуваченому. Така частка підлягає виділу у встановленому дворядку

      2. В даному випадку слідчий, наклав арешт на майно державного підприємства __________, тобто на майно держави. Цими діями слідчий незаконно зупинив роботу державного підприємства, яке несе у зв'язку з цим збитки, ущемляються трудові права працівників підприємства, які не можуть приступити до роботи.

            3. Як можна зрозуміти із змісту Постанови кримінальна справа, порушена за фактом злочинних дій службових осіб ______________. Тобто у слідчого ще немає ні підозрюваного, ні обвинуваченого, на майно яких може бути накладений арешт. У будь-якому випадку за дії посадових осіб ні держава, ні підприємство не можуть  нести матеріальну відповідальність. Майно державного підприємства не може бути конфісковано.

Таким чином дії слідчого незаконні, а постанова підлягає скасуванню. На підставі наведеного та керуючись ст. 100 КП України, ст. 125, 126, 235, 236 КПК України

 

                                                       Прошу:

     Скаргу на постанову слідчого вирішити протягом 3 днів. Постанову  слідчо­го СВ ПМ  ОДПІ про накладення арешту на майно державного підприємства від “__”_____ 2010 року скасувати.

 

     Директор Державного підприємства                         _______________

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?