На главную - Образцы жалоб - Скарга на працівника ДПС

Скарга на працівника ДПС

                                                            Начальникові  ГУ МВС України в м. Києві

                                             

                                              Копія:   прокуророві м. Києва

                                             

                                                            ______________________________,

                                                            м. Київ, вул. ___________________.

                                                            Т._________

 

СКАРГА

на працівника ДПС Петрова П.П. ( нагрудний знак КІ 7777 )

 

        "   "______20   року близько 17 годин 10 хвилин я рухався на власному автомобілі “ВАЗ” по вул. Головка у напрямку Червонозоряного проспекту. Переконавшись, що не перешкоджаю іншим учасникам дорожнього руху, виконав поворот праворуч на Червонозоряний проспект, що дозволяв знак у вигляді зеленої стрілки. Проїхавши приблизно 10-15 метрів, побачив, як до заднього лівого боку мого автомобіля з полоси зустрічного руху під’їхав автомобіль ДАІ без увімкненого проблескового маячка синього кольору. Почувши сигнал  автомобіля ДАІ, я зрозумів, що мені необхідно зупинитися. До мого автомобіля підійшов працівник ДАІ, який, представившись Петровим П.П.,  почав оглядати мій автомобіль. Запитав про автострахування, потім почав звинувачувати в тому, що я завдав перешкоду  руху його автомобіля, чим міг спричинити аварійну ситуацію. Далі в мій бік пролунали погрози, що посвідчення водія в мене забирається, а автомобіль буде транспортовано до штрафного майданчика. Почалося складання протоколу. Мені було запропоновано написати пояснення, де я описав свій рух проїжджою частиною. У відповідь я почув нарікання, що неправильно написав, бо начебто винний в даній ситуації працівник міліції. Ст.63 Конституції України працівником міліції мені не роз’яснювалася. Протокол про порушення правил дорожнього руху відносно мене було складено, посвідчення водія у мене було вилучено, а тимчасовий дозвіл на керування транспортним засобом мені не видано.
       Вищевикладенні обставини може підтвердити свідок Сідоров С.С., м. Київ, вул.________, свідчення якого на мою вимогу до протоколу працівником ДАІ не внесено.

       Чи є обгрунтованим вилучення посвідчення водія, якщо у даному випадку непередбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом ?

       Взагалі чи знаходився Петровим П.П. на службі ? Як правило працівники міліції патрулюють у парі.

       Чи правомірно відносно мене Петровим П.П. складено адміністративний протокол.

       Прошу надати критичну оцінку діям працівника міліції, та в разі притягнення до дисциплінарної відповідальності Петрова П.П. повідомити мене письмово.

       Відповідь надіслати на вимогу, необхідна для оскарження протоколу у суді.

 

      Додаток: схема руху на 1-му аркушах, пояснення свідка Сідорова С.С.

 

З повагою,                                                                                                         Іванов І.І.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?