На главную - Образцы апелляционных жалоб - Апеляційна скарга

Апеляційна скарга

                                                                     До апеляційного суду
                                                                               
                                                                   
  м. Києва

                                                          
                                                                     Ф.І.П.,і ндекс, адреса, телефон


 

Апеляційна скарга


    “  ”__________20 року _____________ районний суд визнав мене винним у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України і призначив покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки.
    Вважаю зазначений вирок незаконним, оскільки призначене мені покарання за своїм видом є занадто суворим і не відповідає ступеню тяжкості скоєного мною злочину і моєї особи з наступних підстав.
   З “  ” __________ 20 року я працюю водієм-експедитором на ТОВ „Фортуна” в м. Києві по вул. ____________, на власному автомобілі ________, згідно трудової угоди №______. До моїх обов'язків відноситься своєчасне доставлення поштових посилок замовникам, однак заробітну плату за місцем роботи мені виплачують з великим запізненням. Я вимушений витрачати кошти на пальне для автомобіля та послуги мобільного зв'язку.
“  “________20 року кошти за доставленні посилки, отриманні мною від замовників я привласнив та розтратив на власний розсуд, заправку автомобіля пальним, оплату послуг мобільного звязку.
При ухваленні вироку суд цього до уваги не взяв. Детальніший опис______________________.
Не врахував суд також, що я вперше притягуюся до кримінальної відповідальності, позитивно характеризуюся за місцем роботи і проживання.
Після вчинення злочину я повністю визнав себе винним, щиро покаявся, активно сприяв розкриттю злочину і повністю відшкодував завдані збитки.
    На підставі викладеного й у відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 347, п. 1 ст. 348, п. 1 ч. 1 ст. 366, п. 5 ч. 1 ст. 367, ст. 372, п. 1 ч. 1 ст. 373  КПК України

Прошу:

    Змінити оскаржений вирок _____________районного суду від “  ” _________ 20   року, звільнивши мене від відбування покарання з випробуванням.

Додаток:

1. Копія апеляції.

   “   ” __________20   р.                                               ______________

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Поиск

Сайт на другом языке
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультации на форуме
Оставьте свое мнение
Как часто используете консультацию, услуги юриста или адвоката?