На головну - Новини законів - Боротьба з піротехнічними засобами на вулицях Києва

Боротьба з піротехнічними засобами на вулицях Києва

Операція «пітарда», так принаймні в міліції раніше називали передноворічний тиждень наведення порядку,

по забороні та вилученні піротехнічних виробів на вулицях Києва, що незаконно реалізовуються.

Тільки за останній тиждень правоохоронці столиці за незаконну реалізацію і зберігання вилучили понад 35 тисяч піротехнічних одиниць. Принаймні таке гасло пролунало у засобах масової інформації.

Тут особлива думка не потрібна, досить вийти з одного зі столичних станцій метро і столик з піротехнікою до ваших послуг. Продають що завгодно, хіба що вибухівку купити не можливо. Що в жодного власника столика з піротехнікою немає дозвіл на продаж пітард, можете не сумніватися! А хто «кришує»?

За повідомленням одного з пенсіонерів МВС, такі тижневі операції, як «пітарда» проводяться щорічно. Заступники керівників районних управлінь міліції, зустрічають патрульних, при здачі денного чергування з рапортами результатів вилучених пітард. У прямому сенсі, самі «кришують», а результат після чергування давай!

Звідки беруться такі цифри, як 35 тисяч вилучених одиниць за тиждень, а може їх і не існує стільки навіть на прилавках, або столиках? Справа в тому, що один і той же міліціонер, один і той же коробок пітард, вилучає щодня в різних, але надійних осіб (знайомих, родичів тощо). Ці цифри фальсифікуються, вносяться до зведення МВС, згодом потрапляють до ЗМІ, а пітард в такій кількості ніхто не бачив навіть на фотографії!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?