На головну - Новини законів

Новини та їх обговорення

Судова система в Нідерландах

Судова система в Нідерландах включає різні галузі права і різні органи. Судді незалежні і не можуть бути звільнені міністром безпеки та правосуддя.

 

Оформлення шенгенської візи в Португалію

Завдяки стрімкому розвитку туризму в усьому світі, на сьогоднішній день мільйони людей отримали можливість подорожувати і побувати в тих місцях, про які раніше знали тільки з телевізора.

 

Отримання не імміграційної візи в США

Багато наших співвітчизників мріють побувати в США. Здавалося б, у наш час немає нічого простішого, ніж купити квиток на літак, зняти готель в цій країні і провести тут свою відпустку.

 

Посвідка на проживання в Росії

Посвідка на проживання — це громадянське становище, яке отримує іноземець з правом проживання на території Росії протягом п'яти років.

 

Як отримати громадянство Німеччини?

Німеччина – країна з високим рівнем життя, сильною економікою. Вона має вплив на політику Євросоюзу. Тут приємний клімат і доброзичливі люди. Що ж робити, якщо хочеться переїхати в цю країну?

 

Закони Бельгії, чому в країні дорого залицятися до жінок?

Взагалі в світі існує величезна кількість різних дивних законів, які часом викликають тільки посмішку. Не винятком стала і така цивілізована країна, як Бельгія.

 

Джерела права в Італії

В сучасній Італії збереглися відомості про те, як у середині XIX століття в країні вже склалися основні правові системи.

 

Потрійне громадянство

Що таке громадянство? Громадянство - це політико-правовий зв'язок людини і держави, який знаходить своє відображення у взаємних правах та зобов'язаннях.

 

Правова система Туреччини

Правова система Туреччини повністю інтегрована у систему континентальної Європи. Наприклад, турецьке Цивільне право було змінено шляхом включення елементів головним чином з Цивільного кодексу Швейцарії.

 

Скасовані обмеження для українців на в'їзд до Росії

Статистика ФМС РФ показала, що значно скоротилася кількість бажаючих відвідати своїх родичів в РФ, або поїхати з інших причин, тому уряд Росії відклав спеціальний режим для українців.

 
Більше статтей...
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?