На головну - Новини законів - Захист авторських прав у США

Захист авторських прав у США

Авторське право у США відомо захистом авторських творів і сценаріїв, але такі ж засоби захисту доступні для творів мистецтва, архітектури і навіть музики.

Саме авторське право іноді є автоматичним, і особа, що намагається використовувати захищений авторським правом матеріал, має отримати дозвіл або ліцензію від власника і брати участь в сумлінному використанні.

Авторське право у сфері мистецтва

Хоча в більшості випадків захист авторських прав стосується творів, які складаються з тексту, існують заходи захисту для інших творів. До них відносяться музичні композиції, художні твори різних типів, комп'ютерне програмне забезпечення та навіть архітектура.

У США авторське право не поширюється на факти, концепції або ідеї, методи, операції або навіть системи. Проте, існує більше винайдених предметів, що не відносяться до типу, які захищаються авторським правом. Твір мистецтва, а також художнє вираження людини, є однією з форм захисту авторських прав. Більшість пісень, створених автором або компанією, автоматично стають під захист авторського права. Деякі авторські права є складними і можуть вимагати допомоги судді для повного визначення.

Сайти і домени

Якщо на сайті є оригінальне авторство контенту, що поставляється в Інтернет, на нього можуть бути поширені авторські права. Це буде включати в себе будь-яку інформацію з письмових, художніх робіт, фотографій або інших пов'язаних матеріалів.

Процес отримання авторських прав часто відрізняється і для веб-сайтів. Хоча вміст веб-сайту є частиною цього захисту. Саме доменне ім'я має інший набір заходів захисту, встановлених через Інтернет-корпорацію з присвоєнням імен і номерів або ICANN. Ця організація забезпечує необхідний захист і бере на себе відповідальність за це для доменних імен, зареєстрованих через акредитовані реєстри.

Що таке сумлінне використання?

Існують різні форми сумлінного використання. Одним із способів, використання матеріалів захищених авторським правом, є обмежений, або такий, який застосовується до конкретного мистецтва або слів. Це може зажадати коментарів, критики, пародії або зміни IP-адреси, до такої міри, що вони більше не будуть схожі на оригінальну роботу. Якщо сумлінне використання є частиною інтелектуальної власності, іншій особі не потрібен дозвіл від власника авторських прав на використання слів, творів або творів мистецтва. У цих ситуаціях засоби захисту не застосовуються через обмежену або перетворювальну мету, яку використовує інша особа.

Використання матеріалу в навчальних цілях може дати можливість курсу сумлінного використання. Як правило, це стосується матеріалів, захищених авторським правом, для коментарів, навчання або обговорення. Матеріал стає способом розпалювання дебатів, коментування певних аспектів роботи або інформування аудиторії студентів.

Сумлінне використання поширюється на уривки з авторського тексту або на цілий твір, такі як розповідь або уривок з книги. Деяким вчителям надається можливість використовувати матеріали, захищені авторським правом, без покупки на основі конкретної інформації і тому, як клас просувається через захищені авторським правом слова, твори мистецтва або творіння.

Авторське право і слова

У той час, як існує безліч засобів захисту авторських прав на твори мистецтва, пісні та традиційні елементи, звичайне авторське право поширюється на матеріал на основі слів. Вони зазвичай зустрічаються в рукописах, оповіданнях, книгах і подібних предметах. Творець твору повинен буде зареєструвати його по відповідних каналах і подати позов про порушення, безпосередньо з використанням юриста з інтелектуальної власності.

Власник може мати можливість ліцензувати деякі матеріали і дозволяти іншим копіювати або поширювати твір. Інші надають можливість побудувати з початкового творіння щось зовсім інше. Ці події можуть сформувати нові історії і твори мистецтва.

Авторські права і адвокат

Коли людина вимагає авторських прав на музичні або художні вираження, вона може найняти адвоката для захисту прав на творчість. Це може привести до того, що адвокат направить лист про припинення і відмову від участі у випадках порушення авторських прав, які не пов'язані з сумлінним використанням. У цих ситуаціях власник може спробувати вирішити питання через суд шляхом подачі позову про порушення, або шляхом мирного узгодження рішення з правопорушником. Це може залежати від власника авторських прав і дій іншої особи.

Юридична підтримка, як правило, необхідна для розгляду випадків порушення авторських прав. Фахівцю з правових питань необхідно буде провести розслідування, якщо інша особа бере участь в порушеннях захисту прав. Потім власник повинен буде визначити, як він хотів би вирішити проблему. Зазвичай визначення починається зі слів "припинити і відмовитися".

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?