На головну - Новини законів - Право на усиновлення в США

Право на усиновлення в США

Для початку розглянемо норми США на права про усиновлення?

Норми права про усиновлення надають батькам можливість за своїм власним вибором знайти законні права та відповідальність щодо нерідної дитини. За правилами усиновлення, всі юридичні зв'язки між дитиною та її біологічними батьками назавжди втрачаються.

Закон розглядає усиновителів і дитину, як повноцінну сім'ю. Усиновителі вирішують такі важливі питання, як питання лікування, освіти, релігії, також і повсякденні проблеми, які виникають в житті дитини. Усиновлені діти мають право отримати спадщину від нових батьків на таких же умовах, як і рідні нащадки. Деякі правові системи навіть надають можливість випуску свідоцтва про народження з внесеними змінами, що відображають імена нових батьків.

Процедуру усиновлення встановлюють державні закони, матеріальні та процесуальні норми про усиновлення розрізняються залежно від частини країни. Багато законів вимагають від місцевих департаментів опіки надати домашнє навчання, щоб забезпечити стабільну безпечну обстановку без шкідливого впливу.

Ті, хто зацікавлений в усиновленні, повинні задовольняти вимогам про вік і рівень доходу. Досконально перевірять біографію на предмет наявності кримінального минулого; якщо усиновителі є новоспеченими батьками, їх можуть попросити пройти навчальні курси. Законні вимоги призначені для того, щоб допомогти суддям, соціальним працівникам, потенційним батькам забезпечити у будинку безпечну обстановку, спрямовану на виховання дітей.

Відкрите і закрите усиновлення

Стандартне запитання тих, хто думає про усиновлення, пов'язане з тим, хто буде мати право спілкуватися з дитиною, коли усиновлення вступить в силу. Відповідь така: також як біологічні батьки, усиновителі будуть мати право вирішити цю проблему. При відкритому усиновленні усиновителі дозволяють дитині в певній мірі спілкування з біологічними батьками, попередніми прийомними сім'ями, іншими особами, з огляду на колишнє життя дитини. При закритому усиновлення цього не відбувається. Дані питання вирішуються заздалегідь, особливо при усиновленні немовлят і усиновленні, організованому завдяки приватним агентствам.

У США простежується явна тенденція до відкритого усиновлення. Однак, зрозуміло, інтереси біологічних батьків, для яких підходящим варіантом є закрите усиновлення, повинні поступитися.

Усиновлення вітчимом або мачухою

Вступ до шлюбу може бути чимось більшим, ніж союз двох дорослих. Коли один з подружжя має дітей від попередніх стосунків, шлюб створює нову сім'ю, чоловік чи дружина може полюбити дитину і піклуватися про неї так, як ніби це його або її дитина. Однак закон не відноситься до біологічних батьків і усиновителів однаково. Справжній батько, незважаючи на те, що відносини є попередніми, має такі ж права, які існували до шлюбу. Такий тип усиновлення - спосіб виправити ситуацію.

Крім вираження любові вітчима або мачухи до дитини, усиновлення пропонує практичні переваги для цілої родини. Наприклад, до нового батька можна звернутися для вирішення питання про швидку медичну допомогу для дитини, завдяки усиновленню це стає можливим. Якщо біологічний батько, який був раніше в стосунках, не спілкувався з дитиною на протязі декількох років, усиновлення дозволить уникнути його раптового повернення, яке може викликати розрив сім'ї. Зрештою, усиновлення гарантуватиме вітчиму або мачусі отримання опіки в разі, якщо біологічний батько несподівано помре або стане інвалідом.

Юридична консультація з питань усиновлення

Якщо думаєте про усиновлення, то звернення до адвоката зробить процес більш гладким.

Найм юриста особливо важливий, якщо Ви очікуєте, що справжні батьки, чиї батьківські права припиняться, виявляться неконтактними. Для отримання більш детальної інформації зверніться до юриста з питань усиновлення в своєму регіоні.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?