На головну - Юридичні статті

Юридичні статті

У чому полягає значення Європейського патентного відомства?

Європейське патентне відомство - це незалежна від ЄС організація. З 1978 року відомство приймає рішення про те, які винаходи отримують право на захист.

 

Поняття авторського права

Авторське право є частиною законодавчих норм, які створені для врегулювання юридичних відносин, створення і використання якихось винаходів і плодів у різних сферах.

 

Права та обов'язки адвоката

Для того щоб займатися адвокатською діяльністю на території України, людині необхідно отримати відповідну освіту і дозвіл на ведення цієї самої діяльності (здати іспит).

 

Види юридичної допомоги, що надається юристами і адвокатами

Головна мета будь-якого адвоката – захист інтересів і прав свого клієнта, в тому числі і у суді.

 

Класифікація правопорушень адвокатів

Хто не користувався послугами адвоката-захисника хоча б раз за своє життя?

 

Оформлення дозволу на працевлаштування для іноземців

Працевлаштування за кордоном - вихід для тих, хто хоче побудувати бізнес в іншій країні або не знайшов належної реалізації своїх талантів у рідній державі. Зважившись працювати в Україні, потрібно враховувати наступне:

 

Про прийняття спадщини в Україні

В даний час в Україні зареєстровано велику кількість спадкового майна, яке більш десятків років знаходиться в «безхозному» стані, фактично нічийне.

 

Житлова іпотека та її особливості

Іпотека – важливий момент, до нього кожен повинен підходити обдумано. Що потрібно передбачати, щоб банки не забрали в рабство? Як необхідно правильно брати кредит?

 

Посвідка на тимчасове проживання у Львові для іноземців

В останні роки Україна суттєво підвищилася в рейтингу країн, в які бажають іммігрувати люди з інших держав. Особливо популярним містом для життя вважається Львів.

 

Дозвіл на роботу іноземцям в Україні

Коли будь-який іноземець намагається іммігрувати в Україну для того, щоб працевлаштуватися, отримувати гідну заробітну плату, то для цього потрібно обов'язково отримати відповідний дозвіл.

 

Посвідка на проживання в Україні для іноземців

Коли будь-який іноземець опиняється на території України, то йому дається час: 90 днів протягом 180 діб, щоб займатися своїми справами, їздити по території країни. Але що робити, якщо потрібно більше часу?

 

Як захистити свої права на нерухомість?

Юридичні і фізичні особи, при порушенні права, змушені вдаватися до його захисту та усунення наслідків. Ефективність такої діяльності буде залежати від правильного курсу дій.

 

Хто такі колектори, у чому суть їх діяльності?

Колектори та їх агентства виникли в Україні не дуже давно. Але зараз їх кількість стрімко зростає. Оскільки зросла кількість видаваних кредитів, і відповідно, збільшується число неплатників за ними.

 

Кредитна історія: особливості розповсюдження інформації

Всю історію людства – запитання, що стосуються грошових коштів, завжди хвилювали громадськість. Свої чи чужі – це неважливо. Головне, що однією з найбільш популярних тем все-таки стають гроші.

 

Презумпція невинуватості

Як відомо, презумпція невинуватості – це дуже важливий принцип у кримінальному праві. Ця норма виключає безпідставне винесення обвинувального вироку, гарантує охорону життя та інтересів людини.

 

Ювенальна юстиція в Україні

Останні кілька років на теренах колишнього Радянського Союзу все частіше стало звучати таке поняття, як ювенальна юстиція.

 

Як оформити візу для лікування в Ізраїлі?

Не завжди проходження лікування за кордоном, а саме, в Ізраїлі потребує наявності візи у медичних туристів. Якщо перебування цих туристів в чужій країні обмежиться трьома місяцями, то цього документа не потрібно.

 

Оформлення спадщини в Криму

З моменту анексії Криму багато юридичних питань стали вирішуватися не так, як звикли жителі. Для того щоб прийняти спадщину кримчанам тепер потрібно подати заяву нотаріусу.

 

Акредитування на митному пункті

Акредитування на митному пункті – створення карти звітності підприємства. Вона необхідна для подальшого розвитку зовнішньоекономічних зв'язків.

 

Обмеження прав і свобод призовників в Україні

Останнім часом в Україні почастішали факти порушення конституційних прав і свобод осіб, які підлягають призову на строкову військову службу, та тих, які не підлягають взагалі.

 

Отримання дозволу на газову зброю

Порядок придбання, продажу та реєстрації спеціальних засобів самооборони (пістолетів та револьверів з набоями зарядженими речовинами дратівної й сльозоточивої дії, надалі “газової зброї”) визначений у постанові КМУ №706 від 7.09.1993 року.

 

Юриспруденція - поняття та історія виникнення

Слово "юриспруденція" знають практично всі, але не кожен може виразно пояснити, що значить суть цього слова.

 

Великий борг при покупці квартири!

Вирішили придбати квартиру, а на ній «висить» великий борг? Звідси виникають питання: «чи можуть продати таке житло? Хто буде виплачувати цей борг?».

 

Професія юриста, плюси і мінуси

На перший погляд може здатися, що професія юриста - це одне задоволення і улюблена справа.

 

Як пасажирам з дітьми безперешкодно перетнути російсько-український кордон?

Це питання хвилює як громадян Росії, так і громадян України. Незважаючи на колишню загальну історію, зараз це дві самостійні держави.

 

Термін розгляду звернень громадян

Термін розгляду звернень громадян до ОВС в першу чергу залежить від форми написання самого звернення або заяви, та порядку подання на реєстрацію.

 

Термін розгляду адміністративних справ про позбавлення посвідчення водія

Щоб відповісти на питання, який термін розгляду адміністративної справи про позбавлення посвідчення водія (прав), потрібно для початку нагадати, а за які адміністративні правопорушення передбачено позбавлення водійського посвідчення і на які терміни?

 

Незаконна торгівля на вулиці

Незаконна торгівля на вулиці для одних людей стає способом виживання, а для інших черговим питанням - куди і кому жалітись?
 

Як облаштувати офіс юриста або адвоката

Яскрава краватка і піар словесний, висловлення своїх юридичних знань - це як «сущий хліб» юриста або адвоката. Але судити по зовнішньому вигляду не можна, є і важливий чинник, як обличчя його представника - внутрішня обстановка офісу або особистого кабінету.
 

Заява на розлучення

Заява на розлучиння, як її скласти та куди подати? Якщо ви вирішили розлучитись, то перед вами постануть питання: «Як саме оформити розлучення в вашому випадку? Куди звернутись з заявою про розірвання шлюбу? – «юридичні послуги», «адвокатська допомога».

 

Відшкодування моральної шкоди

       Однією з головних проблем людей в судовій тяганині цікавить питання, як відшкодування моральної шкоди. Головні права на відшкодування моральної шкоди гарантовані Конституцією України, а можливість закріплена окремими статтями ЦК Україн.

 
Більше статтей...
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?