На головну - Юридичні статті - Оформлення дозволу на працевлаштування для іноземців

Оформлення дозволу на працевлаштування для іноземців

Працевлаштування за кордоном - вихід для тих, хто хоче побудувати бізнес в іншій країні або не знайшов належної реалізації своїх талантів у рідній державі. Зважившись працювати в Україні, потрібно враховувати наступне:

  • тимчасовий вид (посвідка) на проживання - документ, який дозволить жити в країні рік і більше. Якщо компанія буде зацікавлена в праці іноземця і далі, ВНП можна продовжити на тій же підставі;
  • щоб отримати вид на проживання, попередньо необхідно поклопотатися про такий документ, як дозвіл на працевлаштування. З одного боку, це захист компанії при наймі на роботу іноземного громадянина, з іншого - підстава для отримання ВНП.

Зверніть увагу, що якщо іноземець отримує постійний вид на проживання, він має право офіційно працевлаштовуватися в Україні без додаткових дозволів.

Крім цього, потрібно знати, що Закон України зобов'язує зареєструвати місце проживання через 30 днів після отримання ВНП - і тимчасового, і постійного. Питання доведеться вирішувати або з роботодавцем, або звернутися до юристів у міграційній праву. Це стандартна послуга для іноземних громадян, так що рішення займе від сили 1-2 дні.

Перспективи в Україні

Отримавши ВНП, іноземець отримує “пакет прав” українських громадян, крім можливості обирати президента та приймати участь в інших аналогічних голосуваннях. Але, якщо нерезидент проживе в країні понад 5 років, не виїжджаючи за її межі на тривалий термін, то в такому випадку він може претендувати на отримання громадянства України.

Звернувшись до юристів, іноземець може проконсультуватися відносного українського законодавства і визначити для себе оптимальний варіант легалізації в країні. Будь то ВНП або навіть ПМЖ, якщо для цього досить підстав, фахівці гарантують вирішення питання в зазначені терміни. Правознавці оперативно підготують документи, та представлять їх у центр зайнятості, а також в міграційну службу. Разом з цим, правознавці сприятимуть прискореному вирішенню питань законним шляхом.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?