На головну - Юридичні статті - Посвідка на тимчасове проживання у Львові для іноземців

Посвідка на тимчасове проживання у Львові для іноземців

В останні роки Україна суттєво підвищилася в рейтингу країн, в які бажають іммігрувати люди з інших держав. Особливо популярним містом для життя вважається Львів.

Саме тут досить робочих місць, багато можливостей для розвитку, зокрема, створення бізнесу, а також реалізації всіх планів і поставлених завдань. З цієї причини такої популярності набула посвідка на тимчасове проживання іноземця.

Надані можливості від тимчасової посвідки на проживання

Кожен іноземець, який ще не отримав право на постійне проживання у Львові, істотно урізаний в своїх можливостях. Наприклад, він не може користуватися багатьма юридичними послугами, не має право здійснювати операції з нерухомістю або реєструвати власний бізнес.

Але, як тільки людина оформить посвідку на тимчасове проживання, то йому більше не потрібно буде думати про те, коли він повинен покинути країну і в який час має право повернутися. Даний документ дозволяє перетинати кордон з Україною в будь-який зручний момент. Але, це поширюється тільки на термін тривалості дозволу на проживання.

Як оформляється цей статус?

Кожен іноземець, який планує отримати офіційний дозвіл на проживання, зобов'язаний пройти наступні етапи:

  • збір пакету документів;
  • написання заяви в міграційну службу;
  • очікування п'ятнадцяти днів до отримання результату;
  • забрати рішення.

Після цього людині при позитивному вирішенні питання буде видано нове посвідчення особи, що замінює паспорт громадянина України. Якщо іноземець на свою заяву отримує негативну відповідь, то в офіційному повідомленні буде точно вказана причина, по якій було прийнято таке рішення. Це може статися через неправильно складених документів або заяву було подано не в належні для цього терміни.

Джерело: https://migration.lviv.ua

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?