На головну - Поради юристів - Які країни дають громадянство в обмін на покупку нерухомості?

Які країни дають громадянство в обмін на покупку нерухомості?

Коли приймаєш рішення інвестувати в закордонну нерухомість, виникає маса важливих питань, що стосуються документації. Найважливіша з них – посвідка на проживання. За допомогою даного документа засвідчується особа іноземного громадянина і підтверджується дозвіл перебування на території держави в постійному режимі. У певному сенсі, цей ласий для багатьох документ, наділяє в даному випадку інвестора, правом безперешкодно в'їжджати та виїжджати за межі країни.

Щоб підвищити економічну статтю доходу, багато країн практикують таке: кожен іноземець, який бажає отримати громадянство однієї з цих країн, зобов'язаний інвестувати деякий капітал в їх нерухомість. Іншими словами, здійснюється взаємовигідний обмін. Подібну щедрість сьогодні можна зустріти в сонячній Іспанії, поки ще у маловідомій державі Сент-Кітс і Невіс, на батьківщині Кріштіану Роналду – Португалії, а також в Панамі та Латвії. Всі вони можуть похвалитися гідною імміграційною політикою і відносно невисокою вартістю житла.

300 тис. доларів — вельми символічна сума для фінансового центру регіону Латинської Америки. Йдеться про Панаму. Саме в таку суму тут обійдеться житло. Одного разу інвестувавши в нього, держава поквапиться надати іноземцю посвідку на проживання. Вся Південна Америка, країни Карибського Басейну і звичайно ж Євросоюз, відчинять двері перед панамським ПНП.

Хто ще може похвалитися без обтяжливою схемою отримання громадянства, якщо не найменші держави Сент-Кітс і Невіс, які видають його за придбане житло, вартість якого повинна складати 400 тис. $. Причому сама процедура здійснюється дуже швидко, вже через 3-4 місяці, можна буде спокійно вирушати в подорож до країн Шенгенської угоди і не тільки. Але найважливіше, що купуючи тут нерухомість, громадянство отримує не тільки інвестор, але і всі заявлені ним члени сім'ї.

160 тис. € - мінімальний капітал, який необхідно вкласти в нерухомість, щоб знайти статус громадянина Іспанії. Посвідка на проживання, і цілих 5 років інвестор має право користуватися всіма привілеями. А ось дістати довгоочікуване громадянство, вийде лише через 10 років. 6 місяців на рік, саме стільки доведеться перебувати в Іспанії, щоб ПНП не анулювалася. Саме це дозволить інвестору набути статусу податкового резидента.

Найдоступнішими цінами може похвалитися Латвійський ринок нерухомості. За житло, розташоване в республіканських містах, доведеться заплатити лише 140 000€, нерухомість, розташована в інших місцях, обійдеться в 72 000€. Сам інвестор і родичі на 5 років отримують ПНП, завдяки якій можна регулярно гостювати в країнах Шенгену.

В Португалії з ціновою політикою на нерухомість все інакше. ПНП тут вдасться дістати лише в тому випадку, якщо сума інвестицій становитиме не менше 500 тис. Євро. Але воно того варте, португальській посвідці на проживання зелене світло дає весь Шенгенський союз. Отримати громадянство можна буде не раніше, ніж через 6 років.


Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?