На головну - Юридичні статті - Види юридичної допомоги, що надається юристами і адвокатами

Види юридичної допомоги, що надається юристами і адвокатами

Головна мета будь-якого адвоката – захист інтересів і прав свого клієнта, в тому числі і у суді.

Не завжди професійна правова допомога потрібна у складних кримінальних випадках, найчастіше юридичні послуги потрібні нам в повсякденному житті, наприклад, при розлученні або суперечці з банком. Допомога досвідченого фахівця в галузі права дасть можливість вирішити проблему швидко і ефективно. Побутові, адміністративні, податкові та інші види суперечок будуть швидше вирішені і з оптимальним результатом, якщо вас буде захищати професійний адвокат.

Які види послуг надають юристи?

Консультація в будь-якій галузі права. Консультація юриста буває усною і письмовою, платною і безплатною. Юрист розтлумачить правові норми, дасть пораду, складе план дій або стратегію захисту. Щоб отримати більше користі від юридичної консультації і не упустити чогось важливого, краще скористатися саме письмовою консультацією юриста.

Складання документів

Юридичними документами вважаються скарги, клопотання, позовні заяви тощо. Звичайна людина без юридичної освіти не може знати, як правильно написати позовну заяву, що в ній вказувати і що до неї докладати. У цій справі допоможе юрист, який складе необхідну документацію у відповідності з встановленими законом нормами. Справа в тому, що неправильно написана заява може стати причиною відмови в розгляді справи. Готувати процесуальну документацію повинен професіонал.

Також в спектр юридичних послуг входить аналіз та експертиза юридичних документів, наприклад, договорів. Укладаючи який-небудь важливий договір, не полінуйтеся скористатися допомогою юриста, адже він зможе швидко відшукати можливі підводні камені або неточності в договорі.

Представництво в організаціях та в суді

У державних органах та інших організаціях адвокат стане вашим правозахисником. Він не тільки збере і надасть всі необхідні документи в суд, але також і захистить інтереси. Також досвідчений адвокат зможе захистити ваші права перед податковими органами, виключить неправомірні податкові перевірки та зловживання працівниками податкової служби.

Отже, головними юридичними послугами, які представляють адвокати та юристи є:

  • консультації усного і письмового характеру;
  • складання договорів;
  • аналіз та експертиза юридичних документів;
  • супровід при укладанні угод;
  • захист інтересів в суді;
  • контроль роботи органів виконавчої служби;
  • оскарження рішення суду;
  • інші подібні послуги.

Юридичні послуги є найпопулярнішим видом послуг серед фізичних та юридичних осіб, які потрапили в ситуацію, де їх права порушуються чи зачіпаються інтереси. Ефективне ведення господарської діяльності неможливе без якісного юридичного супроводу. Часом вирішити податкові, побутові, фінансові та адміністративні спори неможливо без допомоги юриста. Юридична допомога – це ефективний прискорювач вирішення проблем, пов'язаних з законом.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?