З 1 січня 2012 року в Кодексі комерційних товариств KSH в дію вступили певні поправки.
|
Відкрити бізнес за кордоном мріє майже кожен підприємець, але також всі розуміють, що це пов'язане з низкою додаткових проблем.
Телефонне опитування, Співбесіда “наживо” та анкетування письмово підпорядковуються одним законам:
Розглянемо, яка допомога на оздоровлення педагогічним працівникам передбачена законодавством в Україні?
Розглянемо на прикладах суперечки, які виникають при звільненні за власним бажанням працівника.
За загальним правилом, для того щоб працівника, який перебуває у відпустці можна було залучити до роботи в цей період, необхідно здійснити його відкликання з відпустки.
У діяльності кожного підприємства трапляються періоди економічного спаду, коли керівникові доводиться зупиняти роботи у якомусь окремому структурному підрозділі, ланці, а то і на всьому заводі.
Про заробітки українських юристів можна вести цілу демагогію. Адже юрист - юристу протилежність.
Звичайно, що звільнення з роботи за власним бажанням (з ініціативи працівника) передбачає письмове попередження керівника (подання заяви на звільнення) про власний намір, за дві неділі.
Порядок звільнення працівника (розірвання трудового договору) за ініціативою власника, його представника та за попередньою згодою профкому (виборного органу профспілкової організації) викладено в статті 43 Кодексу Законів про працю.
Борг по заробітній платі можна забрати тільки в тому випадку, якщо людина офіційно або згідно з чинним законодавством (КЗПП) працевлаштована.
Звільнення за скороченням штатів - це чергова неприємна новина доведена до співробітників для роздуму і поштовх для пошуку нової роботи.
Звільнення за угодою сторін, один з найпоширеніших способів звільнення, яким користуються керівники і кадровики комерційних підприємств та організацій.
|
|