На головну - Праця людини - Реєстрація юрособи в Польщі - головні особливості

Реєстрація юрособи в Польщі - головні особливості

Відкрити бізнес за кордоном мріє майже кожен підприємець, але також всі розуміють, що це пов'язане з низкою додаткових проблем.

В першу чергу перешкодою може стати мовний бар'єр, незнання особливостей зарубіжного законодавства і так далі. Але якщо набратися терпіння і до всього поставитися серйозно, то всі питання можна вирішити.

Польща є досить цікавою державою з точки зору підприємництва. Вона є членом Європейського Союзу, що дозволяє бізнесменам виходити на весь європейський ринок. Бізнес з Європою гарантує вигідні контракти і великий прибуток. Також польська держава вигідна тим, що її культура схожа з українською, вона знаходиться поруч, тому адаптація бізнесу буде нескладною.

Етапи реєстрації юридичної особи

Сам процес реєстрації бізнесу в Польщі складається із декількох етапів.

1. Спочатку потрібно вибрати юридичну форму свого підприємства (найчастіше підприємці зупиняють свій вибір на ТОВ, так як в цьому випадку обмежень для бізнесу практично немає, а сам процес реєстрації проходить швидко і не так дорого).

2. Зібрати необхідний пакет документів (не забути перевести їх на польську мову за допомогою послуг професійного перекладача, а також відповідним чином завірити).

3. Далі фірму потрібно зареєструвати в Національному судовому реєстрі (для цього дається 6 місяців з дня, коли був оформлений нотаріальний акт).

Вся інформація про нову фірму буде знаходитися в нотаріальному акті. Що стосується статутного капіталу, то його мінімальне значення для Польщі становить 5000 злотих.

Скільки доведеться чекати?

Реєстрація бізнесу в Польщі в середньому займає від двох тижнів до півтора місяця. Важливо розуміти, що при самостійному оформленні бізнесу доведеться особисто перебувати в Польщі весь цей час. Крім того, якщо ви не знаєте польську мову і не розбираєтеся в законодавстві Польщі, то самостійно зібрати та підготувати пакет документів для реєстрації бізнесу буде майже неможливо. Тому краще заздалегідь найняти для цієї справи професійного польського юриста. Так не тільки заощадите час і нерви, але також зможете спокійно перебувати вдома, поки всі справи вирішує фахівець.

Також рекомендується користуватися послугами професійних польських юристів і бухгалтерів для ведення бізнесу в Польщі. В іншому випадку можуть з'явитися проблеми, пов'язані з мовним бар'єром і незнанням польських законів.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?