На головну - Новини законів - В’їзд на територію Криму дозволено лише з паспортом громадянина України

В’їзд на територію Криму дозволено лише з паспортом громадянина України

Починаючи з восьмого вересня поточного року буде обмежено в’їзд на територію Криму, яка наразі має статус окупованої. Для того, щоб перетнути кордон, потрібно буде надати документи, що підтверджують особисті паспортні дані та громадянство України.

Таке нововведення покликане полегшити процес введення в дію Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Дана інформація буда надана представниками Державної прикордонної служби України. Щодо особистостей, які на теперішній час не досягли 16-ти річного віку, то вони зобов'язанні слідувати із батьками, що мають паспорта громадян України, а також свідоцтво про народження, або інший проїзний документ дитини.

Ознайомитися з списком документів, які можуть бути використані в якості посвідчення особистості, та для підтвердження громадянства України можна в п. 1 частині 1 статті номер 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Варто окремо відзначити той факт, що громадяни України, що не досягли 16-річного віку, можуть отримати дозвіл для в’їзду на окуповану на теперішній час територію України лише після представлення документів, які підтверджують їх виїзд із материкової частини нашої держави.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?