На головну - Новини законів - Кабмін України прийняв рішення про скорочення органів виконавчої влади

Кабмін України прийняв рішення про скорочення органів виконавчої влади

Згідно з рішенням Уряду України, кількість органів центральної влади буде скорочено на 20%. При цьому частина органів буде повністю ліквідована, а деякі припинять існування як окремі і будуть об’єднані між собою для продовження діяльності як один орган.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» стала по словам Остапа Семерака першим значущим кроком у напрямку скорочення органів виконавчої влади. Крім того, під час засідання було прийнято рішення про обов’язкове щомісячне звітування, під час засідань Кабінету Міністрів про стан реалізації запланованих заходів направлених на оптимізацію роботи органів виконавчої влади.

Після скорочення кількості органів центральної виконавчої влади, відповідно буде скорочено і 51% контролюючих функцій, які виконували ці органи. Остап Семерак зазначив, що спочатку було запропоновано 1000 контрольних функцій, але після прийняття постанови їх кількість скоротилася на 34%.

Слід відзначити, що в той час, коли деякі органи центральної виконавчої влади ліквідуються повністю, а інші – частково, спостерігається і створення деяких нових органів, таких як наприклад Державне агентство України із питань відновлення Донбасу, та інші.

Нагадаємо, що за представленою раніше офіційною інформацією, було заплановане скорочення штату по центральному апарату центральних органів виконавчої влади із 2544 до 1440 працівників, тобто на 56%.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?