На головну - Новини законів - ВР вирішила питання про вступ України до НАТО

ВР вирішила питання про вступ України до НАТО

Сьогодні Кабінет міністрів у відповідності з рішенням Ради нацбезпеки і оборони України ініціював початок руху України в напрямку вступу до НАТО. Відповідно позаблоковий статус України можна вважати повністю скасованим.

Законопроект, номер 4561а «Про внесення змін до деяких Законів України, щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України» пройшов реєстрацію в Верховній Раді 29 серпня. Відповідно було також внесено зміни в проект з Закону «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», які виключають подальший позаблоковий статус нашої держави.

Також слід відмітити, що головними засадами на площині зовнішньої політики стало забезпечення входу України до європейського економічного, політичного, євроатлантичного та правового простору безпеки для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору та Європейському Союзі. В відповідності до вище сказаного, участь України в наднаціональних та міжнародних об’єднаннях, зв’язок з якими суперечить принципам економічної та політичної інтеграції України до складу Європейського Союзу заборонена.

Також сьогодні було прийнято рішення про те, що 2 вересня буде закрито четверту сесію Верховної Ради України та відкрито п’яту сесію ВР. В відповідності з офіційними даними, вона розпочнеться о 10 годині ранку за адресою М.Грушевського, 5 (Київ, сесійна зала ВР). Початок реєстрації народних депутатів України розпочнеться о 9:00 в бічних залах приміщення сесійної зали.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?