На головну - Новини законів - В Кабінеті Міністрів говорять про ліквідацію контролюючих органів

В Кабінеті Міністрів говорять про ліквідацію контролюючих органів

Якщо сьогодні ми маємо 1032 контролюючі фракції, то в найближчому майбутньому кількість фракцій що відносяться до різних центральних органів виконавчої влади скоротиться до 680. При цьому на 51% зменшиться і кількість органів, виконуючих контролюючі функції.

Саме вище згадані питання стали основними при обговоренні планів про впровадження реформи в органи держконтролю. Вони були озвучені Володимиром Гройсманом (Заступник прем’єр-міністра України, Міністр регіонального зв’язку, будівництва та ЖКГ), під час засідання Уряду.

Як він зазначив, має бути скорочена кількість органів центральної виконавчої влади з 75 до 60 (тобто на 20%), а контролюючих центральних органів влади – на 34%: з 1032 до 680. Згідно з даними, оприлюдненими Кабінетом міністрів України, по центральному апарату скорочення штату ЦОВВ сягне 56%, тобто з 2544 працівників залишаться 1440.

В процесі зменшення кількості працівників в та органів виконавчої влади, деякі органи будуть ліквідовані повністю. В той же час частина функцій деяких органів перейде до інших органів виконавчої влади. Серед інших, планується скасувати діяльність таких органів виконавчої влади:

  • державну сільгоспінспекцію;
  • державну інспекцію з контролю за цінами;
  • державну пробірну службу.

В найближчі два місяці Уряд має відпрацювати всі положення по всім центральним органам виконавчої влади згідно з розроблюваною моделлю функціонування державного апарату України. Після цього будуть розроблені та внесені зміни до 78 урядових актів і 178 Законів України.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?