На головну - Новини законів - Готується коментар до Закону "Про вищу освіту"

Готується коментар до Закону "Про вищу освіту"

Міністерство освіти має зробити покроковий план реалізації Закону про вищу освіту, в якому будуть відображені усі етапи впровадження Закону.

Про це заявила в Комітеті з питань науки і освіти під час першого засідання робочої групи щодо імплементації Закону "Про вищу освіту" голова Комітету Лілія Гриневич, повідомили "ЗіБ" у прес-службі ВР.

"Якщо Закон буде підписаний Президентом до кінця липня, певні його положення увійдуть в дію одразу. І ми маємо зрозуміти і визначити, що необхідно зробити ВНЗ до 1 вересня 2014 року, що має бути зроблено протягом навчального року. Є положення, які починають діяти з 1 вересня 2015 року, як наприклад, в частині зменшення навчального навантаження на викладача з 900 до 600 годин і годин в кредиті - із 36 до 30. Це потребує корекції освітньої програми, і зрозуміло, що до цього необхідно працювати і готуватися цілий рік. Усі положення, які потребують додаткового фінансування, вступають у дію з 2016 року. Тому має бути великий поетапний план", - розповіла Лілія Гриневич.

Головне завдання робочої групи зараз - це дати можливість практикам, ректорам і проректорам вишів сформулювати запитання та пропозиції щодо

впровадження Закону. Необхідно з’ясувати, на що необхідно зробити акцент у супроводжуючих Закон документах.

Наразі готується науково-практичний коментар до Закону, для цього необхідно чітко розуміти, що саме викликає запитання, які позиції потребують необхідності термінової розробки підзаконних актів і де треба виписати процедури для деяких процесів, надати докладні роз’яснення, зазначила голова Комітету.

Джерело: "ЗіБ"

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?