На головну - Новини законів - Закони Бельгії, чому в країні дорого залицятися до жінок?

Закони Бельгії, чому в країні дорого залицятися до жінок?

Взагалі в світі існує величезна кількість різних дивних законів, які часом викликають тільки посмішку. Не винятком стала і така цивілізована країна, як Бельгія.

Там був розроблений дуже незвичайний і цікавий за своєю суттю закон, який забороняє чоловікам у спілкуванні з жінками, проявляти неповагу і вести себе непристойно. При цьому про такі особливості законодавства необхідно пам'ятати не тільки самим бельгійцям, але і гостям держави.

У владі практично впевнені, що подібне нововведення нарешті дозволить вирішити наболілу проблему взаємовідносин між жінками і чоловіками Бельгії. При цьому необхідність у прийнятті такого рішення виникла більшою мірою із-за непристойної поведінки багатьох туристів, які часто не знають, як правильно себе вести в цивілізованому суспільстві. Була величезна кількість прецедентів, коли бельгійки скаржилися на зухвалі домагання представників чоловічої статі. При цьому остаточне рішення допоміг прийняти, як не дивно аматорський фільм, який зняла одна з активісток Бельгії – студентка Софі Пітерс.

Її задум був простий і геніальний. Вона в'язала з собою на прогулянку приховану камеру з метою довести, яких домагань і непристойних пропозицій може піддаватися звичайна і досить скромно одягнена жінка. І дійсно, за невеликий проміжок часу кілька чоловіків дозволили висловити дуже непристойні фрази в її адресу. Що ще гірше, багато набралися нахабства і запропонували вступити з ними в статевий зв'язок, намагаючись переконати дівчину негайно відправитися в готель. У разі відмови реакція була дуже неадекватною.

Таким чином, у Софі Пітерс вийшов досить життєвий фільм під назвою «Жінка на вулиці». Він одразу ж здобув популярність після потрапляння в інтернет, а вже через кілька днів про ролик говорили не тільки в Бельгії, але і за її межами. Природно, що від влади суспільство очікувало якоїсь реакції і дій у цьому напрямку. Ось так і з'явився новий закон.

Тепер кожен чоловік, неважливо чи буде він бельгійцем або представником іншої держави, який дозволить собі образливо чи непристойно висловлюватися щодо представниць прекрасної статі в громадських місцях, зобов'язаний буде розлучитися з досить великою сумою – 250 євро. Як показує практика, найбільшими порушниками є представники Близького Сходу, які найчастіше були помічені у таких діях.

При цьому представники влади впевнені, що причиною подібної неналежної поведінки багатьох чоловіків до представниць прекрасної статі Франції, Бельгії та інших країн найчастіше є той факт, що на території даних держав проживає багато представників інших традицій, які часто неприйнятні для цивілізованих європейців.

Таким чином, перший крок у привчанні чоловіків до правильної поведінки зроблений. Залишається лише спостерігати, як це нововведення зможе змінити ситуацію.
 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?