На головну - Поради юристів - Послуги адвоката в Києві

Послуги адвоката в Києві

     Послуги адвоката в Києві. Як правило потреба в захиснику, адвокаті виникає раптово. Жити спокійно без мороки, зайвих проблем не заборониш. Але не все так добре відбувається як би хотілося. Безліч різних типових ситуацій нагнітають різні проблеми. Оцінюючи життєву ситуацію проглядається закономірність, проблеми виникають нізвідки. Родич або просто знайомий потрапив у біду, терміново потрібна допомога юриста, адвоката або просто кажучи захисника. У якійсь мірі правильно, але в душі кожен другий розуміє послуга не дешева, або яка плата, такий і захист.

      
Як вибрати адвоката або адвокат недорого?
У першу чергу потрібно розібратися, навіщо потрібен адвокат. Віднести бутерброд до СІЗО заарештованому, надати допомогу у побаченні, подати кілька скарг на слідчого або просто поставити декілька хитромудрих питань у суді? Навіть цей невеликий перелік в деяких ситуаціях відіграє велику роль, просто як в народі кажуть - «паличка виручалочка». На вчасно заданий потрібне питання, повинна бути і потрібна відповідь. Складаючи договір на надання юридичних послуг із захисником слід розуміти ситуацію. Оплата присутності при допитах, очних ставках, на засіданні у суді, тощо. Це є повсякденна робота, послуги адвоката, які оплачуються. Слід звертати увагу на побічні запити послуг, які в якійсь мірі не потрібні. Попросту викачування грошей, у вигляді піти домовитися, зустрітися з потрібними людьми, тощо. Правильний підбір, згідно попередніх відгуків підзахисних, результатів колишніх захистів, певна мета в підборі і буде адвокат недорого!

      
Які послуги надають адвокати Києва?
Для ознайомлення і оглядового уявлення надаю перелік послуг адвоката, або юриста для захисту:
- складання позовних заяв та інших юридичних документів (договорів, скарг, запитів);
 - консультації з правових, юридичних питань (юридичний аналіз ситуації, що виникла);
 - ведення та повне супроводження цивільних, адміністративних і господарських справ;
 - сімейні, спадкові спори (розлучення, розділ майна, спадщину);
 - рішення квартирних та інших питань, пов'язаних з нерухомістю, земельними ділянками;
 - кримінальні справи, захист в слідчих органах, суді.
Цей список не вичерпний, але надано перелік основних послуг адвоката, необхідних в першу чергу для повноцінного захисту.
Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?