На головну - Поради юристів - Які юридичні послуги можна отримати?

Які юридичні послуги можна отримати?

Які юридичні послуги можна отримати або чим займаються адвокати?

1. Відгуки, репутація набута роками. Порада знайомого, родича,  потрібно прислухатися. Що говорять люди, в першу чергу клієнти? Слід розуміти, що хороший дядько в цьому випадку не проходить. Ви платите чималі гроші, за що? Зовнішній вигляд також може бути обманливий, не слід оцінювати адвоката по широкій кроватці. Порада має бути позитивною у всіх відносинах, знання справи, досвід, ціна за послугу!

2. Напрямок, рід діяльності. Як правило адвокати Києва - це колишні працівники правоохоронних органів, більшість пропрацювали частину життя в слідчих органах. Природно перевагу віддамо досвіду практично кожного з них у кримінальних справах. Слід зауважити, що бачучи Вас як потенційного клієнта, Вам ніхто не відмовить у наданні юридичної допомоги в господарській справі, сімейній або інших справах. Отже і ціна питання! Тому підбір потрібно вести з профілю адвоката, роду діяльності, напрямку у тій чи іншій галузі права.

3. Обіцяє все вирішити позитивно! Так обіцяють практично всі, до моменту надання гонорару. Обіцяти вміння і досвіду не потрібно, виконувати чи відпрацьовувати гонорар, питання інше. При вигляді клієнта кожен адвокат, використовуючи досвід, спробує навести психологічну атаку. Перша обробка клієнта, яка має на меті упередженнями дати зрозуміти - "я адвокат краще всіх». Розмова повинна бути по темі, можу зробити те, можу допомогти в цьому, оплата така. Всі ці випадки повинні бути прописані в договорі, безпосередньо і без зайвих незрозумілих висловів у вигляді
форс-мажорних обставин.

      Наостанок зауважимо: гонорар слід обговорювати заздалегідь, всі випадки: присутність на допиті, очній ставці, при іншому слідчому заході, присутність в суді. Позитивне рішення справи тощо.

      Бажаю успіху при пошуку
адвоката в Києві в юридичній консультації!

 

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?