На головну - Поради юристів - Повернення страхових виплат

Повернення страхових виплат

     Повернення страхових виплат - питання турбує майже кожного водія. З настанням фінансової кризи все більше та більше приходиться чути про не дотримання зобов’язань у відшкодуванні страхового випадку,  виплати страховиками виплат, затягування у виплатах тощо. Все частіше страхові компанії приймають за правило не повернення виплат, за завдану шкоду вчиненого внаслідок страхового випадку. Перед зверненням з заявою до страховика слід пам’ятати, що відмова у виплаті страхового відшкодування має оформлятися у страховій компанії письмово, відповідно до строків та порядку визначеного у договорі. Якщо страховик без повідомлення у причині не надає письмову відмову про виплату страхового відшкодування, то сміливо можна звертатися з позовною заявою до суду. У такому випадку неодмінним помічником буде юридична консультація.

   Які ж міри реагування на неповернення страховиками страхового відшкодування існують? Порядок повернення страхових виплат

1)     Найперший крок, можна сказати додатковий – звернення зі скаргою до президента ліги страхових організацій. У разі негативного вирішення питання, відповідь (формальна відписка) стане у нагоді при зверненні до суду.

2)     Обов’язковий, можна й сказати головний спосіб впливу на страховиків є звернення зі скаргою до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Не слід сподіватися на повне та об’єктивне вирішення спору. Держфінпослуг є лише наглядовий  орган.

3)     Звернення з позовом до суду. Основний спосіб чи ні, але безпосередньо гарантований.

Саме грамотно та обґрунтовано складена позовна заява є гарантованим успіхом у суді. Не слід забувати, що не дотримання вимог закону при складанні позовної заяви може стати наслідком повернення заяви суддею на доопрацювання, відмові у позові, залишенні без руху, тощо.

У разі настанні страхового випадку, та не дотримання зобов’язань зі сторони страхової компанії, радимо звернутися до розділу - послуги юриста.  Де у фахівця можна замовити складання скарги, позовної заяви до суду тощо. Якщо Ви переконливо впевненні у власних можливостях, в повній мірі юридично підковані, то зразок  позовної заяви можна знайти у розділі «зразки документів».
 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?