На головну - Поради юристів - Як провести незалежну експертизу?

Як провести незалежну експертизу?

Кожна людина в своєму житті щодня постає з величезною кількістю різноманітних незалежних подій. Багато, з яких є запланованими і відбуваються з нашої волі, однак, мають місце бути і такі події, що трапляються несподівано – вимагають провести незалежну експертизу.

Найчастіше вони супроводжуються певними проблемами, вирішувати які потрібно невідкладно. На превеликий жаль, далеко не кожен з нас готовий зустрітися з аналогічними подіями віч-на-віч і вийти з неприємних умов з мінімальними витратами.

Які ситуації вимагають проведення незалежної експертизи?

Для того щоб зрозуміти, про що йде мова, досить уявити таку ситуацію: ви тільки що стали володарем абсолютно нового автомобіля, і у дворі недбайливий сусід, паркуючись, зачепив і пом'яв бік. При таких умовах, сподіватися на відчутну допомогу страховиків не доводиться, так як компенсація з їх боку буде, швидше за все, мінімальною. Технічне завдання страхової-зробити все можливе, щоб занизити виплати до можливого мінімуму, залучаючи до співпраці, нібито незалежних фахівців.

Як інший приклад можна привести - затоплення вашої квартири сусідами зверху. Як технічно провести незалежну експертизу, яким чином тоді повинен бути оцінений збиток і головне – як змусити сусідів відшкодувати його?

У несподівані моменти будь-якій людині властиво губитися, стає незрозумілим, що робити, куди скаржитися і куди звертатися, і яким чином можна компенсувати заподіяну шкоду.

Такі історії трапляються часто-густо, але потрібно сказати, що практично у кожної з них існує своє рішення.

Для того щоб позбутися від подібного роду негараздів, необхідно звернутися до досвідчених, незалежних технічних фахівцяв, які орієнтуються в такій справі, як проведення незалежної експертизи, завдяки яким ваша турбота просто перестане такою бути.

До експертів рекомендується звертатися тоді, коли необхідно провести:

  •     незалежну технічну оцінку ринкової вартості нерухомості;
  •     визначення вартості автомобіля після аварії та його технічний стан;
  •     розрахунок відновлювального ремонту після пожежі або затоплення.

Професійна незалежна експертиза

Головна перевага полягає в тому, що в штаті організації працюють не тільки професійні експерти, а й досвідчені юристи, які мають вузьконаправлені спеціалізації в оціночній діяльності. Це дозволяє успішно відстоювати інтереси клієнтів в будь-яких інстанціях.

Профільні юристи відмінно розбираються у всіх нюансах чинного українського законодавства. Що дозволяє їм вміло маневрувати у величезній кількості різних нормативних актів і знаходити рішення навіть в тих випадках, коли ситуація здається абсолютно безнадійною. При цьому діяльність незалежної експертної організації не виходить за рамки правового поля.

Тому провести незалежну експертизу у професійного фахівця - єдине вірне рішення!

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?