На головну - Україна-кримінал - Судово-медична експертиза - Київ

Судово-медична експертиза - Київ

Судово-медична експертиза - це процес досліджень з питань, які вимагають доказів. Проведенням експертизи займається експерт, який на підставі усіх проведених необхідних досліджень робить висновок.

Призначати таку експертизу мають право: органи прокуратури, судові органи, слідчий ОВС.

Проведенням «судмедекспертиз» займаються спеціалізовані медичні установи, в основному це бюро судово-медичної експертизи, які є в кожному регіоні України.

З проведення кожного виду експертизи існують свої правила, які встановлені законодавством України.

Найбільш часто проводяться види експертиз - це експертизи трупів, обстеження потерпілих і підозрюваних у злочині, огляд і експертиза місць події, дослідження речових доказів злочину. Такі види експертиз дуже важливі, так як допомагають зробити висновки про причини і час смерті людей, з їх допомогою можна довести винність або невинність обвинуваченого, а також встановити ступінь тілесних пошкоджень та шкоди для здоров'я потерпілого. У разі, якщо сталося вбивство, то експерт може дати точну інформацію про те, що використовувалося як знаряддя вбивства, як діяв вбивця, з яких мотивів він скоїв вбивство. Результати таких експертиз дуже важливі, так як допомагають довести правду і вирішити долю обвинувачених у злочинах.

Бюро судово-медичної експертизи може також допомогти визначити, чи правильно лікар проводить лікування пацієнта, якісно він надав послуги даному хворому, чи правильно проведена операція і чи належним чином проводяться процедури по реабілітації хворого. Експертиза допоможе встановити чи є зв'язок між погіршенням стану здоров'я хворого та методами лікування даного лікаря. З допомогою проведення відповідних аналізів експерти встановлять, чи мала в даному випадку місце лікарська помилка.

Також є такі види експертиз, як експертиза документів на предмет підробки, експертиза фотографій на предмет фотомонтажу та експертиза почерку. Також проводиться перевірка автомобілів, у випадку аварії. Існують і такі експертизи як перевірка на вміст у крові алкоголю або наркотичних речовин.

По суті справи, головна задача всіх бюро судово-медичної експертизи - це визначити чи було завдано умисну або випадкову шкоду здоров'ю та життю людини, і допомогти тим самим людям постраждалим довести вину обвинувачених, або допомогти невинним довести відсутність своєї провини.

Адреси і телефони судово-медичних експертиз у Києві

Київський відділ судово-медичної експертизи обвинувачених, потерпілих та інших осіб за адресою:

Пер. Бондарський, 7-а.

Телефон (044) 432-68-41, прийом понеділок-п'ятниця з 09:00 до 15:00.

Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України за адресою:

Київ, вул. Оранжерейна, 9.

Телефон (044) 456-60-98, прийом понеділок-п'ятниця з 09:00 до 17:00.

Київське обласне бюро судово-медичної експертизи за адресою:

Київ, вул. Оранжерейна, 7.

Телефон (044) 456-91-90 , прийом понеділок-четвер з 09:00 до 13:00.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?