На головну - Типові документи - Зразок листа про співпрацю

Зразок листа про співпрацю

Для початку варто сказати, що лист про співпрацю не просто діловий документ, в якому викладена суть пропозиції про співпрацю, наприклад між підприємствами. А в більшій мірі документ, в якому викладаються вигідні умови, переконання з доказами про доцільність такої співпраці (пропозиції, варіанти, схеми).

Тому правильне складання листа про співпрацю-запорука вдалих контрактів, угод у бізнесі, ділових договорів.

Правила складання листа про співпрацю

Складання такого документа найкраще доручити юристу підприємства або організації, хоча з цим завданням цілком можуть впоратися й інші співробітники, наприклад фахівець з розвитку бізнесу, відповідно-при наявності зразка.

Лист про співпрацю адресують на ім'я директора або керівника компанії, до якої є ділова пропозиція. Хоча можна посилати і керівнику структурного підрозділу, все залежить від обставин.

Слід розуміти, що листи такого роду мають офіційний характер, тому складати їх необхідно на фірмовому бланку. Підпис і печатка обов'язкові!

Зміст листа

Починати необхідно з короткого і точного опису пропонованої сторони: досягнення, заслуги, досвід, нагороди тощо. Хто ми є насправді?

Опис має бути в діловому стилі - це точне викладення думки, без зайвих емоцій, які не мають до ділової пропозиції відношення. Головне — це зацікавити і переконати!

Докази намірів про співпрацю — приклади виконання подібних проектів, реалізація та впровадження їх на інших підприємствах, з прикладами. Долучити можна: схеми, фото, макети, якщо є такі.

Бажано вказувати терміни виконання, якщо пропозиція у вигляді будь-якої послуги.

Зразок листа про співпрацю можна скопіювати:

Відправляти подібні листи бажано поштою з реєстрацією, щоб отримати відповідь — відмову або згоду. А це вже залежить від уміння переконувати і від особистої репутації, яку обов'язково перевірятимуть.





 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?