Яка відповідальність за пограбування банку?
Як не дивно, але деяких людей цікавить питання, яка передбачена відповідальність за пограбування банку?
Розбагатіти мрія кожного, а розбагатіти швидко можуть тільки мріяти відчайдушні, які обрали ризикований і практично нездійсненний шлях. Для початку почнемо з того, що банки голими руками не грабують, хоч яка, але зброя в руках має бути, а це вже розбійний напад. Про його покарання і піде мова.
Розбій, це напад з метою заволодіння особистого майна, що супровождается насильством небезпечним для життя, здоров'я або загрозою такого насильства (ст. 187 КК України). За такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років (ч.1).
Від семи до десяти років позбавлення волі можуть отримати особи, що скоїли розбій в групі (від двох осіб і більше), або особа, що раніше здійснювала такий злочин (ч.2).
Розбійний напад, що скоєний з проникненням у приміщення, житло, сховище, можливо навіть і банківське, карається позбавленням волі від семи до дванадцяти років (ч.3).
Розбій спрямований на заволодіння великих або особливо великих коштів, скоєний у групі, що поєднаний з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, загрожує позбавлення волі від восьми до п'ятнадцяти років (ч.4). У всіх частинах, крім першої, передбачена ще і конфіскація майна.
Якщо врахувати, що в касах банків більше 100000 гривнів готівкою практично не зберігається, то потрібно задуматися, а чи варто ризикувати? Адже відсидка на сьогоднішній день коштує на багато дорожче, а термін можна отримати не малий!
- Судово-медична експертиза - Київ
- Підробка документа, стаття і покарання
- Кримінальна відповідальність за несплату аліментів в Україні
- Яка відповідальність за вживання наркотиків?
- Як шахраї заробляють на телефонуванні
- Види шахрайства, або як кидають інтернет-магазини