На головну - Україна-кримінал - Як шахраї заробляють на телефонуванні

Як шахраї заробляють на телефонуванні

На передодні Нового року шахраї розгорнулися в повну силу. У Києві та Київській області почастішали телефонування серед ночі матерям,

вимогають викуп за звільнення сина з міліції. Приблизно з першої ночі телефонує невідомий і називає себе слідчим міліції, мовляв син затриманий за страшний злочин і терміново потрібно зібрати гроші для викупу. Як правило, вимагають від п'яти тисяч доларів, можуть і поторгуватися. Якщо гроші, зібрані під ’ їжджає таксі, забирають гроші і з кінцями.

Якщо раніше дізнавалися через знайомих мобільний телефон, хто де працює, де буває ночами і вимагали за звільнення кілька тисяч гривень, то тепер нахабство перевищує межу.

Знайти у базі «09» квартирні телефони, для шахраїв особливих труднощів не становить. Не складе зусиль і знайти список прописаних у квартирі, де мешкають насправді, разом або окремо. Психологія розрахована на те, що люди вночі можуть не взяти слухавку або просто телефонування не почути, щоб перевірити на місці син чи дійсно затриманий. До того ж, не кожний дозволить серед ночі звернутися за допомогою або консультацією до знайомим, друзів.

Статистика показує, що приблизно з десяти телефонувань, одна мати обов'язково збере необхідну суму і віддасть шахраям.

Міліція впорається з такими шахраями поки не в силі, телефони використовуються одноразові, вся надія на випадок. А в житті, то кінець завжди буде, і для кого який?

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?