На головну - Україна-кримінал - Страхове шахрайство

Страхове шахрайство

Поле діяльності шахраїв не обмежене і з прийняттям «Закону про обов'язкове страхування» з'явилися і страхові шахраї. Що цікаво самі страхові компанії інколи є шахраями з продажем автоцивілок.

Про один з найбільш типових та популярних шляхів і піде мова.
Приміром створюється страхова компанія «ТОВ Шахрай». Працюють пів року без зайвої суєти, рекламуючи себе та набираючи авторитет у населення. Через пів року «ТОВ Шахрай» перейменовують наприклад в «ТОВ Автоцивілка», міняють весь персонал в тому числі і керівний. Ну і природно звертаються в міліцію із заявою, мовляв при реорганізації компанії пропало (вкрали, втратили, випадково викинули) близько півмільйона страхових полісів. Звертаються і в засоби масової інформації про недійсність полісів, публікуючи їх список. Тим часом, за допомогою найманих агентів, їх часто можна побачити на вулицях Києва, припарковані різні автомобілі з яскравими рекламними вивісками, типу «автоцивілка за 5 хвилин», продають ці поліси. А хто і як перевірить?

Одного разу хтось із застрахованих звернеться до страхової про відшкодування збитку. Природно йому скажуть, що фірма не існує, поліс не дійсний, ми попереджали в газетах, злодіїв шукає міліція, ми нічого не знаємо і тому подібне. Довгі і нескінченні розбори ні до чого не приводять, мовляв сам винен, у кого і де купував, як перевіряв? У практиці були випадки продажу таких
автоцивілок до декілька десткое тисяч, а якщо помножити на середню вартість поліса, та сума переходить в мільйони!

На останок порада, щоб не попастися на
страхове шахрайство, не купуйте на вулиці поліс у кого попало, в таких випадках його дійсність перевірити не буде можливості, краще втратити кілька хвилин і звернеться в офіційне представництво.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?