На головну - Поради юристів - Як знайти якісні юридичні послуги?

Як знайти якісні юридичні послуги?

Сьогодні практично кожна більш-менш велика компанія або організація має в штаті свого співробітника юриста. Це необхідно, бо ситуації, в яких потрібні кваліфікована консультація юриста, трапляються із завидною постійністю. Куди менш регулярно, але все ж, можуть виникати й інші ситуації, коли ваш юрист не в змозі впоратися із їх вирішенням. Це не є свідченням його низької кваліфікації, аж ніяк, просто для вирішення деяких юридичних казусів необхідно залучати юристів, що спеціалізуються на таких, які мають багатий досвід роботи саме з такими проблемами.

Юриспруденцію неможливо знати, як мовиться, «від» і «до», і це в повній мірі повинен усвідомлювати кожен керівник. Тому у нього «на олівці» завжди повинна бути компанія, спеціалізацією якої стали юридичні послуги організаціям. Варто зауважити, що послуги ці витребувані, в першу чергу, через недосконалість нашого законодавства, наявності різних нормативних документів і осіб, які йому суперечать.

Природно, для стабільної роботи будь-якого підприємства, компаніям, організаціям від всього цього негативу необхідно своєчасно позбавлятися. Крім того, із завидною постійністю наші закони змінюються, вірніше, в них вносяться різні поправки, встежити за якими не в силах навіть самі юристи. Особливо, якщо діяльність вашої компанії, так чи інакше, поширюється на багато сфер виробничої, професійної і побутової діяльності людини.

Все вищесказане ми адресували керівникам великих компаній, ну а представникам малого та середнього бізнесу, для яких наявність власного юриста – поки ще недозволена розкіш, звернутися в такі юридичні компанії, як мовиться, сам Бог велів. При цьому, варто пам'ятати, що юридичні послуги організаціям не надаються безкоштовно, але при укладанні договору про співпрацю, і це загальнопоширена практика, деякі усні юридичні консультації ви зможете отримувати абсолютно безкоштовно.

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?