На головну - Поради юристів - Як оформити візу в Польщу: вибираємо шлях через агентство

Як оформити візу в Польщу: вибираємо шлях через агентство

Для відвідування майже будь-якої країни, в тому числі і Польщі, потрібно одержати спеціальну візу – особливий документ, який дає право в'їзду на територію країни. Але отримати його самостійно буває дуже важко, адже у кожного посольства, в організації, яка видає візи, свої вимоги і правила до документів і їх оформлення. Саме тому правильніше всього звернутися за допомогою до фахівців, які надають послуги з оформлення віз.

Кілька причин, по яких краще оформляти візу через агентство

Стояння в чергах у посольстві, запис на прийом, якого доведеться чекати досить довго. Виснажлива процедура збору документів – все це навряд чи приваблює бажання отримати візу. Звернувшись в агентство, можна бути впевненим у тому, що процес отримання візи, тепер стане куди більш комфортним, адже всі основні кроки тут будуть здійснювати співробітники фірми. До того ж, професіонали у своїй справі:

  • мають доступ до постійних оновлень інформації про ті вимоги, які пред'являє посольство до збору необхідних документів (це дуже важливий фактор, адже переважна кількість відмов у отриманні візи пов'язана саме з неправильно оформленим пакетом документів);
  • мають можливість подавати документи без присутності клієнта, що економить час охочих отримати візу, звичайно, якщо така можливість передбачена для того виду візи, яка підлягає оформленню;
  • завжди допоможуть правильно оформити анкету для оформлення візи, оскільки їм відомі всі тонкощі її заповнення;
  • самі зможуть зібрати деякі документи, тому від свого клієнта вимагатимуть лише найнеобхідніше;
  • гарантують отримання візи у всіх випадках звернення до їх послуг, оскільки фахівцям завжди відомі всі тонкощі процедури отримання візи, і вони знають, як уникнути найбільш частих помилок, що зустрічаються;
  • крім послуги оформлення віз, нададуть допомогу в оформленні квитків, бронювання номера в готелі, допоможуть оформити медичні документи – все те, що необхідно пред'явити в посольство для оформлення візи.

З чим пов'язані основні відмови в отриманні візи?

Найчастіше громадяни вирішують заощадити на послугах агентів і самостійно звертаються до посольства за візою, і нерідко отримують відмову в її отриманні. При цьому звернення до фахівців могло б допомогти уникнути цієї неприємної ситуації. А після отримання відмови, повторно подавати документи і сподіватися, що послуги агентів допоможуть, у випадках, коли вже була одна відмова, практично не доцільно.

При зверненні до фахівця необхідно відразу розповісти йому свою детальну візову історію. Чи були відмови в отриманні візи найближчим часом, з чим вони були пов'язані, чи порушувався візовий режим і так далі. Від цих даних буде залежати стратегія подальших дій агента з оформлення візи.

Скільки часу піде на оформлення візи?

Строк, протягом якого буде проходити процес оформлення візи, може бути абсолютно різний і може відрізнятися від типу виготовленої візи.

Польську візу завжди можна оформити віддалено, навіть не виходячи з дому. Співробітники агентства приїдуть і заберуть документи, а після привезуть їх назад до вас додому разом з вже готовою візою. При цьому посольство навіть не зажадає вашої особистої присутності.

Зазвичай, віза оформляється протягом кількох робочих днів, але не довше двох тижнів, тому при підготовці поїздки візьміть часу з запасом на оформлення візи.


Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?