Заява на розлучення
Заява на розлучиння, як її скласти та куди подати? Якщо ви вирішили розлучитись, то перед вами постануть питання: «Як саме оформити розлучення в вашому випадку? Куди звернутись з заявою про розірвання шлюбу? – «юридичні послуги», «адвокатська допомога».
Як правильно поділити майно при розлученні?; Як реалізувати право на отримання аліментів на дитину? та багато інших питань. Всі щасливі родини схожі одна на одну, а всі нещасливі – не щасливі по різному.У кожної сімї свої обставини і свої підстави для розлучення. Тому універсальної єдиної послідовності дій при розлученні не існує. Правильним було б звернутися до юриста, який кваліфіковано оцінить вашу конкретну ситуацію і допоможе обрати правильний шлях для розлучення, поділу майна подружжя, призначення аліментів, та ним була складена позовна заява про розірвання шлюбу, позовна заява про стягнення аліментів, позовна заява про відшкодування моральної шкоди та інше. Це уберегло б вас від багатьох помилок під час розлучення і повною мірою б захистило саме ваші інтереси при розлученні. Але враховуючи, що з тих чи інших підстав не завжди є можливість залучити фахівця, то є декілька порад які можуть стати корисними при розлученні.
Якщо немає спільних дітей і чоловік та дружина мають взаємну згоду розлучитись!
Подружжя подає до органу державної реєстрації актів цивільного стану спільну заяву і сплачує державне мито. Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя. Вас розлучать після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана. Це самий простий і швидкий спосіб розлучитись. У випадку необхідності поділити майно придбане під час шлюбу необхідно звернутися до суду з заявою про поділ майна подружжя. Як розлучитись, якщо є спільні діти. У такому випадку необхідно звернутись до суду з спільною заявою про розірванні шлюбу.
Як розлучитись, якщо один із подружжя не бажає розлучатися (подружжя яке має дітей, а також подружжя без дітей) Той із подружжя хто має намір розлучитися має право подати позовну заяву до суду про розлучення. Розлучення в цьому випадку потребувотиме певного часу. Інший із подружжя, хто не бажає розлучення може не приходити в суд і суд буде переносити засідання, але все одно на третьому засіданні розлучить. Також можливо, що другий із подружжя буде приходити і заперечувати проти розлучення або просити час на роздуми (примирення) це також затягує процес розлучення. В даному випадку доцільно буде крім вимоги про розірвання шлюбу вирішити питання про місце проживання дитини , в разі потреби про аліменти і поділ майна подружжя та ін. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.