На головну - Сім'я та проблеми - Оформлення шлюбу за добу у Львові

Оформлення шлюбу за добу у Львові

У 2016 році уряд України провів реформу, завдяки якій у кожної пари є можливість зареєструвати шлюб за добу у Львові.

Це дозволяє майбутнім молодятам не витрачати час на бюрократичну тяганину і зробити реєстрацію в найкоротші терміни. Дана процедура користується попитом і популярністю, у зв'язку з чим виникає ряд питань, щодо підготовки документів та подання заяви. Наша юридична фірма спеціалізується на реєстрації шлюбів та оформленні необхідного пакету документів, тому ви можете звернутися за консультацією в будь-який час.

Реєстрація шлюбу з іноземцем у Львові – це реально!

Як показала практика, реєстрація шлюбу за добу цікавить не лише жителів України, але і резидентів інших країн. Законодавство України допускає укладення шлюбу з іноземцем на наступних умовах:

на момент реєстрації спілки іноземець повинен перебувати в Україні легально;
у нерезидента країни повинен бути офіційний документ, що підтверджує відсутність шлюбних зв'язків в якій-небудь країні;
всі документи іноземця, необхідні для реєстрації союзу, повинні бути перекладені на українську мову і завірені у нотаріуса.

Після укладення союзу іноземець отримує офіційний дозвіл на тимчасове проживання в Україні. Лише через 2 роки нерезидент країни отримує можливість оформити документ на постійне місце проживання і громадянство.

Термінове оформлення шлюбу у Львові

Львів став першим містом в Україні, де почали практикувати шлюб за добу. Сотні пар вже удостоїлися можливості зареєструвати союз на офіційному рівні. Якщо ви вирішили грамотно і оперативно оформити шлюб з іноземцем, то вам обов'язково потрібна консультація юриста з питань оформлення документів та їх нотаріального засвідчення.

Звернувшись в нашу юридичну компанію, ви отримаєте:

  • консультацію від компетентних співробітників;
  • визначення та збір потрібних документів;
  • переклад і нотаріальне завірення документів;
  • прискорення процедури реєстрації союзу.

Україна стала однією з небагатьох країн, де можливий офіційний шлюб з іноземцем за один день. Це позитивний момент для більшості молодят, які оповиті романтичним настроєм і бажанням оформити свої стосунки офіційно. Щоб романтика не стерлася за бюрократією, пропонуємо перекласти всі турботи на наших юристів. Ми гарантуємо повне юридичне супроводження та надання допомоги в будь-якому питанні. https://marriage.lviv.ua/

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?