На головну - Новини законів - Які права працівників у Великобританії?

Які права працівників у Великобританії?

У Великобританії кожен має певні права на працевлаштування.

Зайнятий громадянин зобов'язаний знати ці закони для його власного блага, щоб уникнути непотрібних непорозумінь і проблем в майбутньому. Отже, якщо до цього часу не знали про свої права і працюєте в Великобританії, то ось коротке керівництво, яке допоможе боротися за свої права.

Права зарубіжних громадян

Звернемо увагу, що іноземці мають ті ж права на працевлаштування, що і британці. Як виявилося, переважна більшість роботодавців поважають права своїх співробітників, і контракт не обов'язково повинен бути складений у письмовій формі.

Одне з основних і елементарних прав співробітників у Великобританії - це право на мінімальну заробітну плату і право на оплачувану відпустку. Ці два основних права гарантовані кожному іноземцю, який працює у Великобританії. Право на мінімальну заробітну плату зобов'язує роботодавця виплачувати її кожній найнятій особі, так звану національну мінімальну заробітну плату.

Крім того, слід пам'ятати, що люди, зайняті в сільськогосподарському секторі, також мають право на так звану мінімальну заробітну плату в сільському господарстві. Ця заробітна плата визначає більш високу заробітну плату, ніж “національна мінімальна заробітна плата”, яка залежить в першу чергу від кваліфікації та навичок працівника.

Ще варто відзначити, що кожен, хто почав працювати у Великобританії, має право на оплачувану відпустку з першого дня початку роботи. Такий оплачувана відпустка може тривати до чотирьох тижнів. Однак, якщо трапляється, що відпустка не використовується, то роботодавець змушений виплатити працівникові так звану компенсацію.

Також, дуже важливо пам'ятати, що кожен роботодавець не може вимагати і змушувати своїх співробітників працювати більше 48 годин протягом робочого тижня. З іншого боку, якщо працівник має дієздатність і погоджується збільшити кількість годин своєї роботи, то немає ніяких перешкод для того, щоб приступити до роботи на більш тривалій термін.

Іншим, не менш важливим правом співробітників у Великобританії - це брати один вихідний протягом тижня. Є і можливість зробити перерву в роботі, якщо тривалість перевищує шість годин.

Отже, в Англії “Трудове Право” мало чим відрізняється від українського, але виконується там все чітко!
 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?