На головну - Новини законів - Імовірно військовий збір буде діяти і в 2015 році

Імовірно військовий збір буде діяти і в 2015 році

Мінфін України обговорює можливості та перспективи подовження терміну дії військових зборів, для створення додаткових джерел надходження до держбюджету в 2015 році.

Під час останнього засідання Мінфін України, темою якого було «Обговорення показників проекту держбюджету 2015 року», Міністром фінансів Олександром Шлепаком була висловлена думка про те, що в 2015 році можуть бути збільшені видатки тільки на обслуговування боргу, по соціальнім стандартам і військовим. Таку заяву він зробив в процесі обговорення видаткової частини держбюджету.

В відповідності до вище сказаного, було прийнято рішення підготувати проект пропозицій про внесення змін в податкове законодавство. Саме за рахунок додаткових податкових надходжень, одним яких стане військовий збір, планується покращити рівень боєздатності країни і провести масштабні роботи по відновленню інфраструктури східних регіонів України.

Також під час засідання піднімались питання про те, щоб продовжити на 2015 рік термін дії ряду законів, які наразі забезпечують в поточному об’ємі надходження до кінця 2014 року. Ігор Білоус (голова Державної фіскальної служби України) окремо відзначив на своїй сторінці в Fb, що це стосується в тому числі і військового збору.

В відповідності з чинним законодавством, Урядом України має бути поданий до Верховної Ради України до 15 вересня проект бюджету на 2015 рік. Наразі військовій збір в розмірі 1,5 % діє на протязі періоду, що завершується 1 січня 2015 року.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?