На головну - Новини законів - Парламентом внесено зміни в законодавство стосовно оренди с/г землі

Парламентом внесено зміни в законодавство стосовно оренди с/г землі

Парламент прийняв до уваги результати громадського обговорення проекту закону про взаємодію орендаря с/г земель та орендодавця, та вніс деякі зміни, які регламентують відповідальність за завдання шкоди чи випадкове знищення майна.

В відповідності з передбаченими законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення», відповідальність за згадувані вище знищення майна та завдання йому шкоди буде лягати на плечі орендаря. Саме до такого висновку дійшло Держземагентство після опрацювання результатів проведеного обговорення і врахувавши пропозиції громадськості, яка приймала в ньому участь.

Передбачається, що вже найближчим часом проект буде передано до парламенту України. В відповідності з побажаннями представників громадськості та фахівців даної сфери діяльності, було внесено зміни, які суттєво зменшують мінімальний можливий строк дії договору на оренду сільськогосподарських угідь. Також було внесено положення, яке забороняє можливість задовольняння вимог кредиторів шляхом використання земель с/г призначення.

В випадку, якщо протягом року іноземці, що прийняли у спадщину землю сільськогосподарського призначення, не подали заяву про її відчуження, така заявка подається до суду відповідним органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?