На головну - Новини законів - В Криму призупинили виконавчі провадження, відкриті судами України

В Криму призупинили виконавчі провадження, відкриті судами України

Згідно з рішенням Державної Ради Республіки Крим, виконавчі впровадження, які були відкриті після винесення відповідних рішень судами, що належали до судової системи України, тобто до 21.03.2014, тимчасово призупинені.

Наразі вводяться в дію виконавчі документи, які будуть відповідати законодавству РФ.

Під час ранкового засідання Державної Ради Республіки Крим третього вересня, було прийнято постанову про те, що на території РК виконання судових рішень, які були винесені судовими органами іменем України, що входили у систему судів України до 21 березня 2014 року, повинні здійснюватися в порядку встановленому статтею 11 ФЗ від другого жовтня 2007, розділом № 229 - Федерального Закону «Про виконавче провадження», частиною 5 статтею 13, г. 45 ЦПК РФ, та г. 31 АПК РФ.

Відповідно до сказаного вище, виконавчі впровадження, які було порушено на підставі винесених іменем України судових рішень, судовими органами, що належали судовій системі України до 21 березня 2014 року, та перебувають в стані примусового виконання органами Федеральної служби судових приставів на 3 вересня 2014 року, підлягають призупиненню. Їх розгляд буде розпочато після приведення виконавчих документів судової системи Республіки Крим у відповідності і в порядку до чинного законодавства РФ, що встановлений статтею 11 ФЗ від 2 жовтня 2007 р.,  № 229 Федерального Закону «Про виконавче провадження» частиною 5 статтею 13, г. 45 ЦПК Російської Федерації, г. 31 АПК Російської Федерації, в термін до 1 січня 2017 року.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?