На головну - Новини законів - Статус учасника бойових дій АТО

Статус учасника бойових дій АТО

Новий порядок отримання статусу учасника бойових дій, для бійців антитерористичної операції, визначено в постанові Кабінету Міністрів України.

Відповідну постанову за номером 413 було ухвалено на засіданні Уряду 20.08.2014 року.

До складу міжвідомчої комісії, яка буде утворюватися в Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО, будуть залучатися фахівці Міністерства оборони, СБУ, МВС тощо, яка і буде приймати рішення про статус учасника бойових дій. А повноваження по створенню такого спеціального колегіального органу покладено на Міністерство соціальної політики.

Які документи потрібні для отримання статусу учасника бойових дій?

Військовий, який виявив бажання і має підстави отримати статус учасника бойових дій зобов'язаний надати довідку за зразком (в додатку до вищезазначеної постанови №413) та наступні документи:

  • військовий квиток із відповідною відміткою, яка має посвідчувати перебування у зоні АТО;
  • наказ командира військової частини із гербовою печаткою (де зазначаються всі потрібні дані — місце перебування, період, які дії виконувалися тощо).

Військовозобов'язаним для отримання посвідчення учасника бойових дій, призваним на військову службу до зони АТО під час мобілізації, потрібно звернутися до обласних та Київського міського (в місті Києві) військових комісаріатів.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?