На головну - Юридичні статті - Дозвіл на роботу іноземцям в Україні

Дозвіл на роботу іноземцям в Україні

Коли будь-який іноземець намагається іммігрувати в Україну для того, щоб працевлаштуватися, отримувати гідну заробітну плату, то для цього потрібно обов'язково отримати відповідний дозвіл.

На підставі даного документа в міграційному відділі Львова чи іншого міста можна буде оформити посвідку на проживання, яка буде діяти той же термін, як і дозвіл на роботу іноземцям в Україні.

Які категорії осіб мають право працювати без відповідного дозволу?

Так, як в певних населених пунктах є проблеми з робочою зайнятістю, то кожен іноземець обов'язково при бажанні працювати повинен подати заяву в службу зайнятості. У переліку документів обов'язково вказується конкретна посада, яку буде займати людина і його освіту, що підтверджує рівень кваліфікації. Але існує низка професій, для яких необов'язково отримання дозволу на роботу. До них в першу чергу відносяться:

  • спортсмени;
  • працівники мистецтва;
  • рятувальники;
  • викладачі ВНЗ.

Також дозвіл не потрібно оформляти священнослужителям та людям, які вже отримали ПМП. У цей список необхідно включити також службовців в морському флоті.

Які документи потрібно надати?

В першу чергу потрібен паспортний документ з перекладом на українську мову. Обов'язково необхідно завірити переклад у нотаріуса. Не варто забувати про всі зазначені медичні довідки і про довідку, яке підтверджує, що ця людина не має судимості за законодавством України.

Звичайно, ще дуже важливо скласти договір між компанією і майбутнім співробітником, а також обов'язково необхідно мати запрошення від юридичної особи. Не кожен іноземець зможе розібратися в тому, які документи підготувати і як це зробити, тому варто звернутися до відповідних юристів у Львові.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?