На головну - Юридичні статті - Житлова іпотека та її особливості

Житлова іпотека та її особливості

Іпотека – важливий момент, до нього кожен повинен підходити обдумано. Що потрібно передбачати, щоб банки не забрали в рабство? Як необхідно правильно брати кредит?

Необхідно визначити свій грошовий дохід. Кредит по іпотеці виплачується не за один рік, і, як правило, перед тим, як бути боржником слід заздалегідь розрахувати всі фактори ризиків. І як раз на цьому етапі краще все ретельно розрахувати, а потім вже йти за кредитом. Тут потрібно оцінити не тільки, як вижити на кошти, які залишаться після щомісячної виплати іпотечного кредиту, але й імовірність того, що можна залишитися без роботи. До того ж, потрібно дуже точно визначати кількість грошових коштів, які необхідні для кредиту, і які вже є в наявності.

Перший платіж при придбанні житла не може бути менше 10%. З номіналом, який вже є для початкового внеску, розібратися неважко. Для початку потрібно прицінитися до житлової площі, що вже є на ринку нерухомості, дізнатися її орієнтовну вартість, а після підрахувати відсоток, який є для виплати потрібної квартири.

Ось і обчислена сума, яка потрібна, щоб взяти її в банку. Є необхідна умова для того, щоб банк дав згоду на кредит: потрібно щоб щомісячна заробітна плата, в два рази, перевищувала щомісячну виплату по кредиту. Щоб вірно вирахувати суму банківської виплати по кредиту, можна скористатися іпотечним калькулятором. Його можна знайти на просторах Інтернету.

Скориставшись даною базою, дуже легко знайти житло за смаком, де в описі об'єкта буде вся необхідна інформація по потрібному кредиту – іпотечному: банки, які видають кредит, з яким відсотком, терміни і щомісячна сума виплати. В даних випадках розрахунки платежів за кредитами відбуваються автоматично, за необхідною формулою, яку надає рекламодавець. Якщо «чистого» заробітку недостатньо, щоб взяти кредит на потрібну суму, можна звернутися до брокера, який займається іпотеками. Він допоможе розібратися з цією проблемою.

Вибір житла

Перед тим, як почати оформляти іпотеку, слід, остаточно зробити вибір на користь квартири, яка сподобалася. Слід самостійно досліджувати її, зважити всі «за» і «проти» даної житлової площі і зробити остаточний вибір. Якщо рішення вже прийнято, то потрібно забронювати квартиру у продавця. Ще, швидше за все, можна там же проконсультуватися по іпотечному кредиту і з'ясувати, що за банки дають кредит на даний об'єкт, і при яких умовах.

Звернення в банк

Коли зважені всі ризики, і все ще хочеться взяти іпотечний кредит, то потрібно звертатися в банк. Заяву про надання іпотечного кредиту подають в офісі обраного банку, або оформляють в Інтернеті. Але все одно, слід дочекатися попереднього рішення банку про надання іпотечного кредиту, а вже після цього, надати необхідні документи. Щоб зменшити ризик негативного вердикту, потрібно подати кілька заявок в різні банки в один час. Це може значно заощадить час.

Коли банк дає згоду на іпотеку, то підписується кредитний договір із замовником. Після цього можна починати купувати квартиру.





Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?