На головну - Поради юристів - Сайт юридичної консультації

Сайт юридичної консультації

           Сайт юридичної консультації - перший і невід'ємний помічник людини для вирішення правових питань, роз'яснення щодо застосування законів, отримання консультацій, правової допомоги та обговорення проблемних ситуацій на форумі. На сайті юридична консультація завжди знайдеться зручна до розташування сторінка, де людина за короткий час поділиться проблемою, поставить запитання юристу, на який отримає юридичну консультацію, повноцінну та  юридично-обгрунтовану відповідь. Готова поштова форма для запитання юристу відсторонить від зайвих  та незручних проблем. Готові статті та відгуки юриста будуть невід'ємним помічником у роз'ясненні деяких аспектів права та чинного законодавства. Розділи та рубрики на сайті юридичної консультації завжди стануть помічником і гідом, допоможуть знайти місцезнаходження тої чи іншої держустанови: відділень та управлінь міліції, районної та міської прокуратури, адреси опікунських рад, районних, апеляційних, касаційних судів тощо.

       Перш ніж на сайті юридичної консультації поставити запитання юристу слід переглянути  розділи відповідей юриста, де можна знайти готове рішення проблеми, відповідь на власне запитання. Наприклад, готові відповіді юриста на попередні запитання: з сімейного законодавства, житлового законодавства, адміністративного, кримінального та інших галузей права. На незрозумілу відповідь юриста завжди можна знайти пояснення на форумі юристів, обговорити проблеми, підшукати приємного співрозмовника.

       Крім цього сайт юридичної консультації надає послуги юриста. Що таке послуги юриста - це правова допомога в складанні юридичних документів. Наприклад, складання позовних заяв до районного, апеляційний, касаційний суду, скарги, заяви до держустанов (в прокуратуру, міліцію, ЖЕК, опікунську раду та інші). Ця послуга позбавить Вас витрачати дорогоцінний час на ходіння в юридичні консультації, де в першу чергу звертають увагу не на взуття відвідувача, а на його гаманець. Послуга за символічну ціну - готовий юридичний документ, висланий на Вашу електронну поштову скриньку.
     
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?